سیاستمداران پیوستن به ‘قرنطینه ریش پدیده

تیاو صورت-مو پدیده ای در حال ظهور در سراسر جهان بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده است اعضای کنگره و دیگر سیاستمداران است.

اغلب به نام “قرنطینه ریش” اما گاهی اوقات به عنوان یک “coronavirus ریش” و یا یک “انزوای ریش” به جریان آزاد صورت مو مرکب روند.

سناتور. رند پل, چشم پزشک و فارغ التحصیل از دانشگاه دوک دانشکده پزشکی عرضه یک عکس از خودش پوشیدن برخی از چهره شف در حالی که های خبری که او داوطلبانه در یک بیمارستان محلی پس از دوره نقاهت بعد از یک خفیف coronavirus مورد. در اولین پست خود را-coronavirus مصاحبه در اوایل این هفته جمهوری خواه کنتاکی نشان داد یک صورت کامل از مو.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار و دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg اوایل هفته در انزوای اجتماعی همزمان با ماه اول پس از او به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری است. آن است که روشن نیست که رویداد بزرگ او را وادار به رشد یک ریش که او نشان داد در یک Instagram Live مکالمه در پایان ماه مارس. در مارس 1, صدای جیر جیر, Buttigieg نوشته شده یک تصویر است که او نیز یک buzzcut.

Buttigieg ریش, اما آخرین نیست. در تلویزیون ظاهر این هفته شهردار سابق بود پاک تراشیده.

کالیفرنیا در کنگره اریک Swalwell که زد یک زندگی دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری, حال قابل توجه ریش در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر در هفته گذشته. Swalwell است اجازه دهید خود را در کلش رشد کمی از زمان به زمان در گذشته اما معمولا به نظر می رسد پاک تراشیده در تنظیمات حرفه ای.

در حالی که دیگر سیاستمداران خود را حفظ نرمال beardless چهره آنچه در آن است که این مردان را وادار به قرار دادن تیغ کردن ؟

برای پاک تراشیده بهداشت ، جان Thune یک جمهوری خواه از داکوتای جنوبی که در حال حاضر نسبتا کامل ریش قابل مشاهده در جریان زندگی می کنند, عدم ظاهر شدن در مکان های عمومی به نظر می رسد که تحت فشار قرار دادند و او را رها عادی خود را اصلاح روال.

“هنگامی که شما در حال قرنطینه و حلق آویز کردن در زیر زمین خود را و برخورد با این کل coronavirus چیزی که من فکر کردم شما می دانید آنچه که من اجازه دهید آن را برای چند روز” Thune گفت: این تپه. “و همسر من, نمی, شکایت بیش از حد در مورد آن. بنابراین من را ببینید. من می دانم که آن را واقعا نمی مطابق با تصویر من است.”

John Thune Beard.png
سناتور. جان Thune ورزشی ریش در Facebook Live stream در 15 آوریل سال 2020 است.

جدید دیگر ریش به نظر می رسد در دموکرات کالیفرنیا مظنونان حمله به دانشگاه مایک تامپسون و جرد هافمن جمهوری خواه مجلس نامزد و کالیفرنیا مجلس Jay Obernolte که در حال اجرا است برای کنگره در باز صندلی که سابقه دولتی نوادا خط و جمهوریخواه ایالتی ویسکانسین در کنگره تایلر Vorpagel.

Mike Thompson Coronavirus Beard.png
کالیفرنیا در کنگره مایک تامپسون ورزشی ریش در Facebook Live آدرس در 15 آوریل سال 2020 است.

این امکان وجود دارد که برخی از سیاسی قرنطینه ریش باقی خواهد ماند و از دید عموم پنهان. همه مقامات منتخب را به طور منظم نشان داد چهره خود را در عکس ها و یا livestreams در طول coronavirus shutdown.

یک کلمه از احتیاط به کسانی که با ریش: ریش می تواند با پوشیدن محافظ ماسک صورت کمتر موثر به عنوان مو را ترک فضای بین پوست و ماسک های هوا و ذرات ویروس به سفر را از طریق. یک سال 2017, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گرافیک نشان می دهد که به صورت مد در حال امن ترین تحت ماسک هر چند آن را طراحی شده برای کسانی که به پوشیدن صورت برای حفاظت از کار و نه با COVID-19 ویروس داشته باشید.

CDC راهنمایی برای پوشیدن یک ماسک صورت در عمومی می افزاید: یکی دیگر از مجموعه ای از سخنرانی عمومی و مد ملاحظات برای سیاستمداران است.

در حالی که برخی نگران هستند که خرس می تواند بندر coronavirus میکروب های 2019 مطالعه نشان داد که مردان ریش بیشتر حال باکتری های مضر تر از کسانی که در سگ’ گردن کارشناسان می گویند که وجود دارد این است که هیچ شواهد سخت است که ریش را یک فرد بیشتر در معرض این ویروس. آنها سر گرفته شد هر چند که مردان با ریش مطمئن شوید که آن را کاملا پاک.

مردانی که رشد ریش پیوستن به یک می تواند گروه متمایز سیاسی خزدار چهره مانند جمهوری خواه ایالت تگزاس تک کروز دموکرات تگزاس در کنگره Joaquin کاسترو نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و جمهوریخواه تگزاس در کنگره دن Crenshaw.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de