‘سیاسی دخالت’: جری Nadler به دنبال شهادت را از جان دورهام در مورد روسیه درخواست بررسی

خانه دموکرات ها می خواهند آمریکا وکیل جان دورهام به شهادت در مورد درخواست خود را به ریشه های روسیه بررسی است.

Rep. جری Nadler رئیس قوه قضائیه کمیته با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr روز جمعه درخواست اسناد و مدارک و مصاحبه با 15 مسئولین با آگاهی از موارد منافع شخصی به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“قوه قضائیه باید کمیته ای برای بررسی طیف وسیعی از اقدامات اخیر که با صدا غذا خوردن دخالت سیاسی از جمله وزارت خروج از راجر سنگ محکومیت توصیه; دخالت در دست زدن به مایکل فلین پیگرد; overruling تصمیم به نقل مکان پل Manafort به Rikers Island; باز کردن تحقیقات به حرفه مقامات درگیر در روسیه بررسی و یک سری از بحث مداخلات به حساس ضد تراست مسائل” Nadler گفت: در چهار صفحه نامه.

“ما دموکراسی تاسیس شده است در این مفهوم است که هیچ کس بالاتر از قانون و پایبندی به قانون را از هم جدا کرده و ما را از دیگر ملل” در نیویورک از حزب دموکرات اضافه شده است. “به طور کلی وکیل باید در حمایت از این اصل در دو حزبی اساس در طول تاریخ ما اما این است که اصل این است که در حال حاضر تحت حمله. نیز وجود دارد یک سابقه طولانی از وکلای کلی همکاری در نظارت سوالات رهبری هر دو حزب دموکرات و همچنین جمهوری خواهان و با توجه به مخاطرات برای ملت ما انتظار داریم دادستان کل Barr همکاری کامل در اینجا.”

دورهام بالا دادستان در کانکتیکات بود در لیست مقامات. Nadler خواسته است که بر پاسخ توسط مارس 13 “با توجه فوری و جدی در طبیعت از این درخواست است.”

یک سخنگوی دورهام کاهش یافته و با اشاره به واشنگتن آزما به وزارت دادگستری اداره امور عمومی. به DOJ را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

دورهام اختصاص داده بود به بررسی سوء رفتار ممکن است با اجرای قانون فدرال و مقامات امنیتی در ضد جاسوسی رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 توسط Barr که گفت: آخرین بهار “برخی از حقایق” اطراف پرس و جو “don’t hang همراه با توضیحات رسمی از آنچه اتفاق افتاده است.” دموکرات ها به انتقاد از این نقد و بررسی به عنوان یک انگیزه های سیاسی طرح برای تضعیف کار ویژه سابق مشاور رابرت مولر و حمله به رئیس جمهور تهمت را درک دشمنان است.

در اکتبر فاکس نیوز گزارش داد که دورهام گسترش تحقیقات گسترش تیم خود را به اضافی شامل عوامل و منابع به عنوان دوره ای از زمان آنها بررسی شد گسترش به 2017. هفته بعد از آن نازل شد که دورهام افتتاح شد یک جنایتکار تحقیق در تحقیقات خود که به دادستان فدرال قدرت به impanel هیات منصفه و دست پایین کیفرخواست. سابق FBI وکیل کوین Clinesmith که تغییر یک سند مهم در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل براده مربوط به زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه تنها کسی که برای عموم شناخته شده بود و تحت تحقیقات جنایی توسط دورهام.

تگزاس در کنگره جان Ratcliffe یک جمهوری خواه عضو خانه قضائیه و هوش پانل گفته فاکس نیوز روز یکشنبه او معتقد است دورهام است “به طور خاص” به اتهام FISA موارد نقض حقوق بشر اشاره کرد که وزارت دادگستری در حال حاضر مشخص است که حداقل دو نفر از چهار FISA دستور هدف قرار دادن صفحه معتبر نیست.

بار است که مجموعه ای از به شهادت, قبل از کمیته قضایی مجلس در 31 مارس است. او به نام شهادت توسط آمریکا که به دنبال پاسخ در مورد وزارت دادگستری انجام و از جمله کوچک-پشت محکومیت توصیه برای دیرین تهمت کاردانی راجر سنگ و مسائل مربوط به روسیه و اوکراین است.

جمهوری خواهان باید اولویت های خود را. با توجه به کمیته قضایی مجلس عضو داگ کالینز ایران با طرف تمرکز خواهد کرد چرا که وزارت دادگستری آن کاهش یافته است تحقیقات جنایی را به سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe و FISA اصلاحات زیر داغدار DOJ ناظر گزارش کنید. کالینز گفت: صبح روز یکشنبه آتی او می خواهد به شنیدن بیشتر در مورد دورهام پیشرفت و اینکه آیا دادستان به “منابع کافی” برای تحقیقات خود را.

“دموکرات ها’ درخواست امروز است و در عین حال یکی دیگر از تلاش برای منحرف کردن اذهان از کار آنها موفق به انجام است که اصلاحات FISA و در نهایت آدرس سوء استفاده گرفتار شده است که ملت ما بیش از سه سال گذشته” گرجستان جمهوری خواه گفت: در پاسخ به Nadler نامه. “تنها دخالت سیاسی کمیته ما باید بررسی اف بی آی است را غیر قانونی نظارت کارتر صفحه و تهمت و مبارزه است. واقعیت این است که دموکرات ها با ارسال این درخواست فقط دو روز پس از لغو ما FISA نشانه گذاری و قرار دادن امنیت ملی ما در خطر است بیشتر ثابت می کند که آنها در مورد مراقبت از یک چیز و یک چیز تنها: تلاش برای خراب کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>