پلیس: رستوران و تعطیلی کمک کرده اند ‘آهسته گسترش’ از coronavirus

Colorado رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس روز دوشنبه گفت که دولت اقداماتی را برای کاهش گسترش coronavirus را آغاز کرده اند برای نشان دادن نتایج مثبت در دولت داده است.

فرماندار صحبت کرد جمعه آینده به یک نمودار نمایش داده می شود که وقتی مختلف اجتماعی فاصله اقدامات اثر در زمان و هنگامی که مقامات دولتی می تواند انتظار می رود برای شروع به دیدن اثرات آن اقدامات در داده های خود را.

“ما با موفقیت کمی تاخیر اوج و کاهش گسترش با مراحل ما با کافه ها و رستوران ها” پلیس گفت:. “این اقدامات بیشتری رول ما واقعا امیدواریم که این یک اثر بزرگتر.”

کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور بسته به ناهار خوردن در سرویس شروع مارس 16, اما آنها هنوز هم مجاز به ارائه مراقبت و خدمات تحویل. مدارس سراسر کشور بسته شده در مارس 23, و دولت را به اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در روز پنج شنبه که هنوز به تأمل در داده ها با توجه به فرماندار.

“ما به طور کامل انتظار می رود که این اضافی جدایی اقدامات – تا زمانی که مردم به دنبال آنها – را نیز نشان می دهد کاهش گسترش ویروس در کلرادو” او گفت:.

پلیس همچنین گفت: اطلاعات نشان می دهد که شده است وجود دارد 60 درصد کاهش در وسایل نقلیه در جاده ها در مقایسه با چهار هفته پیش.

“که خوب و سالم, کاهش, اگر چه ما می دانیم که ما باید یک راه برای رفتن به,” او اضافه شده است.

دولت درخواست فاجعه اعلام شد تایید توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آخر هفته به آن دسترسی بیشتر به فدرال منابع برای مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de