پلیس حمله کردند در بیهار را باگلپور برای جلوگیری از جرم تجمع در Shab-e-برات

پلیس بودند مورد حمله مهاجمان ناشناس در باگلپور آنها به عنوان تلاش برای متوقف کردن مردم از جمع آوری به مناسبت Shab-e-برات پنجشنبه شب. بازنمودی عکس

گروهی از مهاجمان ناشناس با حمله پلیس در باگلپور آنها به عنوان تلاش برای متوقف کردن مردم از جمع آوری به مناسبت Shab-e-برات پنجشنبه شب. با توجه به گزارش هایی که پلیس وارد یک قبرستان به اصرار مردم به جمع آوری تعداد زیادی چند از این گروه آغاز شده pelting سنگ و گفته آتش گشودند. این رویداد در نزدیکی یک قبرستان در Habibpur را در تبعيدگاه طلا در روز پنج شنبه شب. نیروهای پلیس و گارد خانه دچار آسیب های جدی در این حمله محلی گزارش ادعا کرده اند.

به زودی پس از یادگیری در مورد این حادثه SP شهرستان Sushant کومار Saroj و دیگر مقامات بالا با عجله به نقطه. پلیس بعد از انجام یک پرچم مارس به انداختنش اعتماد به نفس در مردم و خواست آنها را به ماندن در خانه و به دنبال مستند.

اخبار مرتبط

دولت تا به حال به طناب در رهبران مذهبی از جامعه برای متقاعد کردن مردم برای بیرون آمدن از خانه های خود و رعایت مناسبت رسما. حتی اطلاعیه ها ساخته شد از مساجد برای متقاعد کردن مردم است.

Shab-e-Barat, همچنین شناخته شده به عنوان شب بخشش, جشن توسط مسلمانان در سراسر کشور است. مردم از مسلمانان بازدید گورستان در اعداد بزرگ به یاد داشته باشید بستگان خود را در این مناسبت است. در این سال مردم خواسته شد برای جمع آوری در نزدیکی مساجد و یا در خیابان ها برای جشنواره در پی coronavirus تهدید. دولت و مقامات خواست مسلمانان به ماندن در خانه و به دنبال مستند محدودیت.

باگلپور یکی از 38 منطقه در بیهار. این خانه به 30 لاخ مردم است. مسلمانان تشکیل می دهند نزدیک به 18 درصد از کل جمعیت.

در ضمن بیهار در روز پنجشنبه گزارش شده است ناگهانی از COVID-19 موارد پس از 19 نفر تست مثبت برای عفونت در نظر گرفتن تعداد 58. سیوان منطقه پدید آمده است به عنوان یک کانون برای این ویروس در کشور, حسابداری برای 17 از تازه موارد است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de