پلیس کشته و چندین مجروح در برخورد

درگیری های خشونت دوباره در پایتخت بیش از ضد کا تظاهرات در روز دوشنبه و یک پلیس دهلی سر پاسبان کشته شد و چندین نفر مجروح شدند در خشونت است. وزیر Arvind Kejriwal خواست مردم را به آرامش و خواسته اتحادیه وزارت برای اطمینان از نظم و قانون در شهر است.

درگیری های آغاز شده در نزدیکی Jaffrabad و Maujpur مناطق در شمال شرق دهلی نو پس از نرم افزار-کا راهپیمایی معترضان به یک ضد کا اعتراض سایت خواستار آن است که ترافیک محاصره باید برداشته شود. تنگ امنیتی سرکوب است که در جای خود به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بازدید از این کشور است. گزارش ها می گویند که پلیس اخراج teargas پوسته برای متفرق کردن, درگیری مسلحانه گروه و با توسل به lathicharge. پلیس دهلی گفت: سر خود را پاسبان لعل کشته در خشونت است. پلیس تحمیل کرده است بخش 144 از CrPC در خشونت-مناطق آسیب دیده. یک ویدیو از یک ادعا pro-کا قاره اتهام شلیک در گروه دیگری نیز پخش شده توسط برخی از کانال های تلویزیونی و رسانه های اجتماعی دسته.

وزیر Kejriwal در ضمن پرسید: این مرکز برای بازگرداندن نظم و قانون در سرمایه های ملی. معاون فرماندار آنیل Baijal آموخته است به کارگردانی دهلی کمیسر پلیس Amulya Patnaik اوضاع را تحت کنترل.

Kejriwal در توئیتر خود نوشت: “بسیار ناراحت کننده اخبار مربوط به اختلال در صلح و هماهنگی در بخش هایی از دهلی نو در آینده. من صمیمانه می خواهیم محترم’ble LG n محترم’ble اتحادیه خانه وزیر برای بازگرداندن نظم و قانون n اطمینان حاصل شود که صلح و آرامش است نگهداری می شود. هیچ کس نباید اجازه داده شود به هماهنگ flagrations (sic).”

Baijal گفت: “دستور @DelhiPolice و @CPDelhi به اطمینان حاصل شود که نظم و قانون حفظ در شمال شرق دهلی نو. این وضعیت است که از نزدیک بررسی شود. من مصرانه از همه به اعمال محدودیت برای نگهداری از صلح و آرامش.”

مترو دهلی تعطیل Jaffrabad و Maujpur-Babarpur ایستگاه برای 24 ساعت. “ورود و خروج از Jaffrabad و Maujpur-Babarpur بسته شده است. قطار نخواهد بود توقف در این ایستگاه” مترو دهلی راه آهن شرکت (DMRC) گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>