پلیس اتحادیه های ساختمان شکسته و سوخته در پورتلند شورش

تظاهر کنندگان در پورتلند مجموعه پلیس شهر دفتر انجمن آتش در طول شورش بیش از آخر هفته.

این پورتلند پلیس می گوید که معترضان با تجمع در مقابل ساختمان اتحادیه ساختمان حدود 10:30 p. m. به وقت محلی در روز شنبه پس از پاک از تظاهرات حدود دو مایل دورتر از ساختمان. هنگامی که آنها وارد شورش قطع دسترسی به این منطقه با روشنایی dumpsters در آتش در وسط جاده. سپس آنها را شکست درب از تسهیلات و با عجله داخل و شروع به یک آتش سوزی.

“به عنوان پورتلند پلیس وارد بسیاری از شروع به فرار به شرق است. پورتلند پلیس اعلام کرد یک شورش با توجه به رفتار خشونت آمیز از گروه بزرگی ایجاد یک قبر خطر از زنگ. پلیس صادر آدرس های عمومی اطلاعیه نقل مکان کرد و جمعیت شرق. به عنوان جمعیت پراکنده شد چندین نفر در جمعیت دستگیر شدند و افسران قادر به خاموش کردن آتش” بخش گفت: در آزادی مطبوعات.

این گروه گفت که افسران هدفمند با پرتابه و چند تیم ماشین بودند تخریب در طول شورش. برخی از ماموران مجروح شدند اما این گروه مشخص نیست که چگونه بسیاری از افسران صدمه دیده و یا به شدت آسیب است.

پورتلند شده است شاهد تظاهرات چند هفته با تظاهرات اخیر در حال تبدیل شدن بیشتر و خشونت آمیز. اجرای قانون فدرال عوامل بودند بنا به گزارش اعزام به شهرستان بدون درخواست از رهبران محلی برای به دست آوردن کنترل منطقه است. وزارت امنیت داخلی به طور گسترده ای برای انتقاد استفاده بینام و وانت و لباس در حالی که دستگیری کسانی که در این اعتراض.

شهردار تد ویلر سرزنش دولت فدرال برای خشونت های روز یکشنبه گفت که ماموران فدرال پرسیده خشونت آمیز تظاهرات فقط به عنوان آنها در حال مرگ.

“رئیس جمهور یک سوء تفاهم کامل علت و معلول است. آنچه در اینجا اتفاق می افتد این است که ما باید ده ها اگر نه صدها نفر از نیروهای فدرال نزولی بر شهر ما. و آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها به شدت وخیم کردن وضعیت” ویلر با سی ان ان گفت.

“حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری. و آن را کمک به این وضعیت در همه. آنها نه می خواستم در اینجا. ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما می خواهیم آنها را به ترک,” او اضافه شده است.

تظاهرات در پورتلند بخشی از سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید 46-سال-پیرمرد که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de