A Western security source said the incident was related to Islamist militancy. (Reuters image)یک منبع امنیتی غربی گفت: این حادثه مربوط به مواضع ستیزه جویی. (انتخاب تصویر)

پلیس از کشته شدن مردی در جنوب لندن در روز یکشنبه پس از چندین نفر در نظر گرفته شده که چاقو در آنچه پلیس به عنوان یک تروریسم مربوط به حادثه است.

“یک مرد به ضرب گلوله کشته شده است توسط افسران مسلح در Streatham (جنوب لندن). در این مرحله آن را اعتقاد بر این است که تعداد زیادی از مردم شده اند چاقو. شرایط در حال ارزیابی می شود; از این حادثه اعلام شده است به عنوان تروریستی مرتبط با” پلیس ” در توییتر.

اخبار مرتبط

پلیس گفت: بعد از آن مرد آنها را به ضرب گلوله شده بود pronouced مرده است.

Karker طاهر, یک مرد بود که کار در این نزدیکی هست, گفت, آسمان, اخبار, که به ضرب گلوله کشته شد سه بار. پلیس گفته بود مردم در منطقه را ترک کنند زیرا مرد تا به حال یک بمب در کیسه خود را طاهر گفت.

یک منبع امنیتی غربی گفت: این حادثه مربوط به مواضع ستیزه جویی.

پلیس مسلح محاصره این منطقه بر خیابان اصلی خرید در Streatham مشغول منطقه مسکونی در جنوب رودخانه تیمز. پلیس گفت: مردم باید برای جلوگیری از این منطقه است.

چند فیلم از صحنه شد ارسال شده در توییتر اما نه تایید شده توسط رویترز،. در یکی از, فیلم برداری از داخل یک فروشگاه در سراسر جاده یک مرد دیده می شود دروغ گفتن در خیابان در حالی که حداقل دو پلیس مسلح افسران نقطه اسلحه های خود را از پشت ماشین بینام و نشان با آن چراغ آبی چشمک زن.

هلیکوپتر پرواز سربار و ماشین های پلیس در خیابان های اطراف با منطقه مسدود شده توسط نوار.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در توییتر: “با تشکر از شما به تمام خدمات اورژانس در پاسخ به این حادثه در Streatham که پلیس در حال حاضر اعلام شده که مربوط به تروریسم”.

“افکار من با مجروح و همه کسانی که تحت تاثیر,” او اضافه شده است.

آخرین جمله حادثه در لندن در ماه نوامبر هنگامی که پلیس به ضرب گلوله یک مرد با پوشیدن جعلی انتحاری که چاقو دو نفر را به مرگ و زخمی شدن سه نفر دیگر قبل از اینکه کشتی به زمین توسط تماشاگران. مقامات نامیده می شود که یک حمله تروریستی است.

لندن, شهردار, صادق خان در بیانیه ای گفت: یک روز پس از حادثه: “تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی در اینجا در لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق خواهد شد.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی