ماموران پلیس پوسته به عنوان ضد کا معترضان به خشونت کشیده شد در علیگر

درگیری آغاز شد و بین ضد کا معترضان و پلیس در این منطقه از علیگر پس از حوادث آتش سوزی و سنگ pelting در اواخر بعد از ظهر یکشنبه گفت:.

پلیس با شلیک گاز اشک آور پوسته برای متفرق کردن اوباش بود که vandalising اموال و پرتاب سنگ در پرسنل امنیتی در بالا Kot منطقه از Kotwali ایستگاه پلیس گفت: علیگر منطقه دادرس چاندرا بوشان سینگ.

خشونت را شکست در نقطه که در آن برخی از زنان معترض شدند برگزاری یک dharna از شنبه در Mohamed Ali جاده منتهی به Kotwali ایستگاه پلیس با پلیس در تلاش برای اخراج معترضان از وجود دارد, او گفت:.

مشکل زمانی آغاز شد که پلیس در حدود 5 ساعت تلاش برای متقاعد کردن زنان معترض در بالا کوت در نزدیکی Kotwali به اخراج آنها از جاده ها, او گفت:. “ما به آنها گفت که زنان معترض بودند در حال حاضر برگزاری یک تظاهرات در Eidgah و آنها خواهد بود نه مجاز به برگزاری یکی دیگر از چنین اعتراض نزدیکی Kotwali گفت:” سینگ.

او گفت: “حتی به عنوان تلاش بودند در جریان است برای متقاعد کردن زنان به ترک منطقه با برجسته مسلمان شهروندان منطقه از جمله سحر مفتی عبدالباسط خالد تلاش برای خنثی کردن این وضعیت ضرب وشتم شکست و آجر-پنبه حلاجی شده آغاز شد..”

منطقه دادرس گفت: پلیس با استفاده از گاز اشک آور پوسته برای متفرق کردن اوباش. “برق گروه ترانسفورماتور تنظیم شعله ور شد اما پلیس موفق به douse شعله های آتش را قبل از آنها می تواند گسترش,” او گفت:.

وضعیت تحت کنترل

توصیف وضعیت در بالا Kot منطقه به عنوان “تنش اما تحت کنترل” سینگ گفت که “شدید گشت از مناطق آسیب دیده در جریان است و پلیس در حال تلاش برای ردیابی از کسانی که “تحریک” زنان معترض در بالا کوت از دیروز”

وجود دارد همچنین گزارش ها از آسیب به برخی از افراد است اما تعداد دقیق کسانی که زخمی در درگیری هنوز به مسلم گفت: منابع رسمی. درگیری در این منطقه آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از Bhim ارتش-چراغ مه توسط صدها نفر از ضد کا معترضان رفتن به منطقه Collectorate زودتر متوقف شد میدوی توسط پلیس و اقدام سریع نیروی jawans.

متوقف شده توسط پلیس به معترضان به حال رهبری به سمت Eidgah منطقه در شهرستان که در آن یک گروه دیگر از ضد کا زنان معترض شده بود برگزاری نامحدود dharna برای سه هفته گذشته.

به عنوان Bhim ارتش-رهبری معترضان از جمله زنان بودند متوقف شده توسط پلیس از حرکت به جلو پس از آنها عبور بیش از Katpula پل از شهر آنها تصمیم به پیوستن به زنان معترض در Eidgah منطقه است. معترضان گرفته بود از ماه مارس در یک تماس توسط Bhim فرمانده ارتش چاندرا Shekhar.

مغازه در برخی از مناطق نزدیک Kotwali تا به حال سیم خود پرده.

شاه تسلیم

علیگر SSP Rajmuni که در زمان بیش از این اتهام به عنوان پلیس منطقه ” تنها شب گذشته قبلا گفته رسانه ها افراد که پس از نافرجام مارس, FIR شده است تسلیم در برابر سه نفر در دهلی دروازه ایستگاه پلیس در تلاش برای نقض prohibitory سفارشات و نقض صلح و آرامش در شهر است.

جدید SSP گفت: او نظارت بر وضعیت ناشی از ضد کا تظاهرات در جریان هر دو در حوزه و شهرستان های قدیمی منطقه است. او گفت: “ما از کانال های ارتباطات با معترضان در حال رفتن به باز باقی می ماند اما این به آن معنا نیست که ما اجازه خواهد داد که کسی مزاحم شهر را نظم و قانون”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>