پلورم سرریز آماده خواهد شد در ماه ژوئن می گوید: AP سانتی متر

و اشاره کرد که یک برنامه عمل باید آماده برای تکمیل پلورم پروژه در ماه ژوئن 2021, Andhra Pradesh وزیر YS Jagan موهان ردی کارگردانی کرده است که سرریز و رویکرد کانال تکمیل شود این در ماه ژوئن.

تکمیل سرریز خواهد هموار کردن راه برای تامین آب است.

پس از بازرسی cofferdam و سرریز در سایت پروژه در اینجا در جمعه ردی به کارگردانی مقامات به حذف تمام موانع در اجرای این پروژه در اولین. اتمام آن است که در میان خود دولت در اولویت است.

The rock-fill dam آثار انجام خواهد شد بین ماه های ژوئن و اکتبر برای پر کردن شکاف در cofferdam و بودجه کافی اختصاص داده خواهد شد برای آن او اضافه شده است.

عملیات امداد

وزیر کارگردانی مقامات بلافاصله پس از شروع به امداد رسانی و توانبخشی کار می کند به طوری که مردم منطقه می توان به تخلیه امن تر مکان و حتی قبل از این پروژه کار می کند در حال اتمام است.

یک مقام رسمی خواهد بود سپرده با کار ارتباط با مرکز به دست آوردن ترخیص کالا از گمرک برای طرح و پیگیری عمل در اعدام او اضافه شده است.

در حالی که گفت که siltage به دلیل سیل در فصل گذشته بود و دلیل تاخیر در اجرای پروژه های CM خواسته مقامات برای تکمیل راست و چپ کانال با این نسخهها کار در زمان. مقامات مطلع از او است که حق کانال آثار خواهد بود ماه ژوئن به پایان رسید و سمت چپ کانال با این نسخهها کار گرفته شده تا در دو بسته.

آن پیشنهاد شد به نام پل ساخته شده بر روی سرریز به عنوان “YSR دروازه’. از آن خواهد شد چهار-laned و وابسته به زمین-تقدیر-سنگ-پر سد.

این cofferdam پس از عملیاتی که نیاز به تخلیه 17,000 نفر از شش روستا در Devipatnam منطقه به عنوان submergence در 35 خطوط مورد انتظار است. بودجه مورد نیاز منتشر خواهد شد برای راه اندازی توانبخشی مستعمرات گفت: Reddy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>