Tucker کارلسون پاره به سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا پس از او پیشنهاد کرد که خواستار coronavirus خارجی ویروس بیگانه بود.

“رئیس جمهور با اشاره به کروناویروس به عنوان یک “خارجی ویروس'” Acosta گفت. “من فکر می کنم آن را به سراسر آمده به بسیاری از آمریکایی ها به عنوان دوست داشتنی از بیگانه ستیزی.”

کارلسون در پاسخ شنبه در فاکس نیوز نشان می دهد با تماس خبرنگار سی ان ان یک “سمی ادم احمق و ابله.”

“شگفت آور, هر چند آن را فقط دو ماه پیش و ما پیگیری که Acosta شد ارسال توییت های خود را در مورد نقل قول ‘ووهان coronavirus'” کارلسون گفت. “او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت سفارشات از جف Zucker که دریافت خود را از چین که خوب بود. اما در حال حاضر کلمه است: باید محافظت از چین در همه هزینه ها.”

پس از Acosta اصلی نظر بسیاری از منتقدان آنلاین با اشاره به بسیاری از بار او و دیگران در سی ان ان به نام به حال COVID-19 “ووهان کروناویروس” قبل از اقامت در “کوروناویروس.”

این ویروس شده است به عنوان مراجعه کننده “ووهان کوروناویروس” به دلیل آن را در سرچشمه یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان چین قبل از گسترش در سراسر جهان. برخی از مقامات در مورد روایت و پتانسیل برای این ویروس از چین در ووهان موسسه ویروس شناسی است که در کشور پیشرفته ترین ویروس آزمایشگاه تحقیقاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی