یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده است یک مرجع به کرالا وزیر بیانیه در نفوذ افراط گرایان ضد کا تظاهرات در اینجا Pinarayi Vijayan در روز جمعه رسید برگشت و گفت “در واقع نادرست” و “زمینه صادر کند”.

در یک تاول حمله احزاب مخالف در تلاش خود را به “گمراه و گمراه” ملت جدید قانون تابعیت مودی گفته بود Vijayan شد از یک سو هشدار در مورد نفوذ عناصر افراطی و ضد کا تظاهرات و از سوی دیگر بود تا حمایت آنها را در دهلی نو.

مودی ساخته شده بود بیانیه ای در طول بحث در این حرکت برای تشکر از رئیس جمهور برای آدرس خود را به نشسته مشترک از هر دو مجلس پارلمان در روز دوشنبه.

کرالا وزیر در زمان استثنا به مودی در بیانیه ای خواستار آن شدند که ساعت ‘اصلاح’ بیانیه خود را. “بیانیه PM Rajya سبها با توجه به کرالا شد در واقع نادرست و زمینه صادر کند,” Vijayan نوشت: در Facebook post.

شاخص تورم مصرف کننده(M) جانباز گفت کرالا شد “آماده به حرکت جمعی در برابر تابعیت اصلاح قانون” به کسانی که “فرقه ای و اجتماعی” دستور کار است. “ما هشدار داده اند و گارد گرفته در برابر کسانی که سعی در نفوذ جنبش مردم. این کا است که در حال اجرا توسط آر اس اس با جمعی, هدف, رسیدگی می شود با قدرت سکولاریسم.”

“این است که در این راستا دولت را تبدیل به یک مدل برای کشور است. سکولار کرالا قدرت برای جلوگیری از جمعی از عناصر که در حال تلاش برای نفوذ افراد جنبش” Vijayan گفت.

آن را با “اعتقاد” است که او تا به حال ذکر شده در دولت و مجلس در مورد نفوذ سازمان های افراطی مانند سوسیالیستی حزب دموکرات از هند (SDPI) در اعتراض به اصلاح قانون تابعیت. “ذکر من دخالت سازمان های افراطی مانند SDPI در برخی از ضد کا تظاهرات بود و با اعتقاد.”

“دولت ایمان سکولار آن پارچه برای مقابله با جمعی از دستور کار Sangh Parivar. ما مبارزه خواهد کرد کسانی که تلاش برای communalise ما شد. نخست وزیر باید اصلاح خود بیانیه ای اهانت به جنبش اعتراضی کرالا” Vijayan خواستار شدند.

آن مناسب نیست یک فرهنگ دموکراتیک “به نخست وزیر در میان کسانی که عدم تحمل نشان می دهد فقط به خاطر کرالا است که در خط مقدم مبارزه با جمعی اهداف RSS و SDPI,” او اضافه شده است.

Vijayan تا به حال در فوریه 3 هشدار در برابر نفوذ اعضای “افراطی” لباس مانند SDPI در ضد کا تظاهرات در دولت و گفت که کشورش نمی خواهد اجازه می دهد هر گونه تلاش برای ایجاد ناهماهنگی اجتماعی در جامعه است. او اشاره ای به اسلامی لباس در خانه بود و پس از آن موجب جنگ لفظی با کنگره به رهبری اپوزیسیون ایران جبهه دموکراتیک.

پایین آمدن به شدت در SDPI ارشد وزیر گفته بود این “افراطی” گروه در تلاش بودند به تقسیم مردم و ایجاد نظم و قانون مسائل در برخی از مکان های تحت آبادغرب از تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی