PM 9 دقیقه همبستگی درخواست: خاموش کردن تنها چراغ و دیگر لوازم

وزارت برق قرار داده و به استراحت نگرانی در مورد امکان شبکه برق به علت سقوط نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای خاموش کردن چراغ به مدت 9 دقیقه در روز یکشنبه در ساعت 9 شب. این درخواست آمده بود از نخست وزیر برای نشان دادن همبستگی خود را از این کشور در مبارزه با COVID-19.

هر گونه دغدغه که خاموش کردن چراغ برای 9 دقیقه ممکن است باعث بی ثباتی در شبکه و در نتیجه آسیب به وسایل برقی با توجه به نوسانات ولتاژ هستند نابجا انتشار رسمی گفت.

برق شبکه قوی است که دستورالعمل صادر شده برای دولت بار اعزام به مراکز رسیدگی به نوسانات در این بیانیه اضافه شده است.

وزارت برق نیز روشن ساخته است که چراغ در بیمارستان ها و سایر خدمات ضروری مانند خدمات عمومی شهری, خدمات, دفاتر, ایستگاه های پلیس, ساخت, امکانات, و غیره باقی خواهد ماند. تماس های داده شده توسط نخست وزیر این است که فقط با خاموش کردن چراغ ها در خوابگاه های,در این بیانیه اضافه شده است.

این بیانیه پس از نگرانی مطرح شد در مورد نیرومندی از شبکه برق به مقاومت در برابر افت ناگهانی از حدود 12 GW به 15 GW از قدرت تقاضا در 9 ساعت در روز یکشنبه.

در نامه ای به دولت, دولت به وزارت نیرو گفت: “درخواست تجدید نظر از جناب نخست وزیر است به طور داوطلبانه خاموش و فقط چراغ در 9:00 ب. ظ در 5 آوریل سال 2020 است. هیچ تماس وجود دارد به خاموش کردن یا چراغ یا لوازم خانگی مانند تلویزیون Refridgerators و ACs در خانه. کافی ترتیبات و پروتکل ها در محل برای رسیدگی به تنوع در تقاضا. مردم shoule مطمئن باشید نگران نباشید و همچنان در حال اجرا تمام لوازم به عنوان معمول است.”

در این نامه همچنین گفت که ملی بار اعزام مرکز کار کرده است این روش برای شبکه متعادل در طول دوره است که آنها را به برقراری ارتباط منطقه ای و دولت بار اعزام مراکز به طور جداگانه.

در یک مشاوره برای بار اعزام مراکز قدرت عملکرد سیستم همکاری محدود (POSOCO) گفت که وجود دارد خواهد بود ناگهانی کاهش بار از حدود 12 GW – 13 GW و بازیابی در 2-4 دقیقه. این کاهش شدید در بار و بازیابی نیاز به کار گرفته می شود از طریق ضربه زدن به آبی و گاز بر اساس تولید برق از منابع. این منابع را در شبکه به سرعت ramping تا و سپس قدرت حرارتی می توانند رزومه کاری و موقعیت خود را در ترکیب انرژی.

ساعت مودی تماس بگیرید به خاموش کردن چراغ ها را مطرح کرده و چند نگرانی هایی در مورد توانایی بخش برای مقاومت در برابر این تغییرات.

دولت بار اعزام مراکز کشیده شده تا به حال طرح های احتمالی برای رسیدگی به این تنوع بر اساس قابلیت های شبکه های انتقال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de