PM برای ارتباط برقرار کردن با سیستم مدیریت محتوا در روز دوشنبه برای بحث در مورد راه از مستند Covid مبارزه

نخست وزیر نارندرا مودی تعامل با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه صبح در راه پیش رو در مبارزه با رمان coronavirus میان نشانه آن است که بحث نیز می تواند تمرکز بر روی یک مدرج خروج از جریان مستند.

این خواهد بود که سوم ویدئو کنفرانس از نخست وزیر با رئیس وزیران پس از گسترش Covid-19 در کشور است.

منابع در دولت نشان داد که علاوه بر بحث در مورد راه رو به جلو در برخورد با این بیماری همه گیر بحث نیز می تواند تمرکز بر روی یک “مدرج” خروج از مستند است که در جای خود ممکن است تا 3.

مرکز و دولت ارائه شده اند تدریجی آرامش در زمینه های مختلف و بخش های برای افزایش فعالیت های اقتصادی و همچنین به منظور کمک به مردم است. اما برخی کشورها مایل به گسترش مستند فراتر از آن ممکن است 3 تا اطمینان حاصل شود که coronavirus موارد باقی می ماند تحت کنترل است.

در ماهانه خود را ‘Mann ki Baat’ آدرس رادیو در روز یکشنبه نخست وزیر این کشور است که در وسط یک ‘yudh’ (جنگ) و تأکید کرد که مردم باید همچنان مراقب باشید و احتیاط است.

خود را توجه داشته باشید از احتیاط می آید در برابر پس زمینه از اتحادیه و دولت متحده آرامش بخش مستند هنجارها به احیای فعالیت های اقتصادی.

“من مصرانه از شما برای گرفتن رای. شما باید خود را بیش از شور و شوق نمی کنم که اگر coronavirus هنوز نرسیده شما, شهر, روستا, خیابان یا محل کار آن است که نمی خواهید برای رسیدن به در حال حاضر. هرگز چنین اشتباه. تجربه جهانی به ما می گوید زیادی در این راستا” او گفت:.

مودی با اشاره به محبوب هندی اصطلاح ‘Sawdhani hati, durghatna ghati’ (حادثه اتفاق می افتد زمانی که احتیاط را کاهش داده است) را به نقطه خود را.

مرکز را

این مرکز در حال حاضر اجازه محله و مستقل و مغازه ها و از جمله کسانی که در واقع در مجتمع های مسکونی در مناطق شهری برای باز کردن در طول مستند. اما کسانی که در این بازار همچنان بسته باقی می ماند تا ممکن است 3.

در مناطق روستایی در تمام مغازه ها به جز کسانی که در مراکز خرید مجاز به باز کردن.

در اواخر شب سفارش روز جمعه وزارت خانه نیز گفت: مراکز همچنان بسته باقی می ماند اما بازار در مناطق روستایی می تواند باز.

اما باز از مغازه واقع در Covid-19 کانون و مهار مناطق فروش غیر موارد ضروری با سیستم عامل های تجارت الکترونیک و فروش مشروب همچنان ممنوع است.

در آخرین تعامل در آوریل 11, چندین رئیس وزیران توصیه کرده بود تمدید 21-day مستند توسط دو هفته بود که میله میله به پایان مارس 14 قبل از آن.

در مارس 14, نخست وزیر اعلام کرده بود که این مستند در حال تمدید تا آوریل 3.

قبل از این مستند اعلام شد, در مارس 24, نخست وزیر در حال تعامل با وزرای ارشد در 20 مارس به بحث در مورد راه و روش برای بررسی گسترش این رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر