نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه مطمئن باشید همه حمایت به آسام در برخورد با سیل ویران که ادعا کرده 81 زندگی می کند تا کنون این سال است.

بحث در مورد سیل وضعیت با وزیر Sarbananda Sonowal از طریق تلفن مودی همچنین پرسید: در مورد Covid-19 سناریو و تلاش های مداوم برای douse مواج فروغ در نفت هند Baghjan گاز هست.

“Hon’ble PM شری @narendramodi ji سهام در زمان معاصر مورد #AssamFloods2020, #COVID19 و Baghjan چاه نفت آتش سناریو بیش از این گوشی امروز صبح” Sonowal توییتی.

“ابراز نگرانی & همبستگی با مردم PM مطمئن باشید همه حمایت از دولت است,” او گفت:.

یک مقام رسمی در این رئیس دفتر وزیر گفت که Sonowal اطلاع مودی در مورد تمام اقدامات دولت گرفته تا کنون در برخورد با مشکلات مواجه توسط مردم است.

تعداد کل افراد کشته شده در این سال سیل و رانش زمین رفته تا به 107 سراسر کشور از آنها 81 کشته در سیل مربوط به حوادث و 26 درگذشت به علت رانش زمین در این ایالت آسام مدیریت بحران اقتدار (ASDMA) گفت: در آن صبح بولتن.

سیل آمار بیش از 27 لاخ مردم در 26 از 33 مناطق آسام و تخریب خانه ها, محصولات, جاده ها و پل ها در مکان های مختلف.

در Covid-19 مقابل آسام ثبت کرده است 22,981 موارد که 10,503 گزارش شده از شهرستان گواتی به تنهایی.

تعداد کل افراد از دست دادن زندگی خود را با توجه به Covid-19 در دولت رفته است تا به 53.

اما پنج Covid-19 بیماران فوت کرده اند اما دولت از مرگ حسابرسی هیئت مدیره نشده است و آنها را در چوب خط حساب کردن از مرگ و میر ناشی از Covid-19 ویروس. آنها تا به حال بیماری های دیگر است.

در ضمن آسیب دیده Baghjan گاز به خوبی از PSU عمده نفت هند با مسئولیت محدود در آسام گردند و گاز بیاختیار برای آخرین 54 روز پس از فوران چاه نفت صورت گرفت, on May 27, پس دوزخ در ژوئن 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی