حاکم از هر گونه تجدید نظر در تصمیم گیری در CAA و ماده 370 نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه تأکید کرد که دولت او باقی مانده و باقی خواهد ماند و شرکت در مراحل با وجود فشار از همه طرف.

“می شود آن را لغو ماده 370 از جامو و کشمیر یا تابعیت متمم قانون (CAA) کشور منتظر تصمیم گیری در این سال ها گفت:” یک جلسه عمومی در اینجا در طول یک روز به Lok سبها حوزه.

“این تصمیمات لازم را در جهت منافع ملت است. Duniya bhar ke saarey dabao ke bawjood مسافرخانه faislon پر همهمه qayam hain aur qayam rahengey (با وجود فشار از همه طرف ما شرکت باقی می ماند در این تصمیم گیری و ادامه خواهد داد برای شرکت باقی می ماند,” مودی گفت.

مفاد ماده 370 قانون اساسی که بر اساس قدرت های ویژه ای به سابق ایالت جامو و کشمیر شد ان توسط دولت در ماه اوت سال گذشته است.

نخست وزیر را به سختی صحبت فرض اهمیت در نظر تظاهرات در برابر کا در نقاط مختلف کشور است. با استناد به برخی از تصمیم گیری های کلیدی خود را از دولت مودی با اشاره به این اعتماد برای ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا و اظهار داشت که آن را “به سرعت”.

“اعتماد تشکیل شده است برای ساخت و ساز از بزرگ Ram معبد در ایودیا. این اعتماد را به سرعت در حال کار” او گفت:. او گفت که پس از راه اندازی از اعتماد کار بر روی ساخت و ساز از “رم dham’ شروع خواهد شد و با سرعت سریع و افزود که دولت او نیز تصمیم به انتقال 67 هکتار زمین به اعتماد.

دولت به تازگی راه اندازی Shri Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra در دادگاه عالی رهنمود به دولت اتحادیه به شکل یک اعتماد است که می تواند نگاه به ساخت و ساز و مدیریت از معبد. نخست وزیر قبلی راه اندازی و یا گذاشته پایه و اساس از 50 پروژه به ارزش تومان 1,254 کرور در Lok سبها حوزه.

اول خصوصی-اجرای قطار

او همچنین پرچم خاموش IRCTC ‘ماها Kaal اکسپرس” از طریق لینک ویدئو خود را در طول روز سفر خود به این شهرستان است. از آن خواهد شد برای اولین بار یک شبه خصوصی-اجرای آموزش در این کشور به اتصال سه Jyotirling زیارت مراکز بنارس در اوتار پرادش و اوجائین و Omkareshwar در Madhya Pradesh.

نخست وزیر اختصاص داده شده به ملت پاندیت Deendayal Upadhyaya مرکز یادبود و رونمایی از 63-پای مجسمه RSS ایدئولوگ — بلندترین مجسمه رهبر در کشور است.

“روح پاندیت Deendayal Upadhyaya ما را تشویق. ما در حال کار برای بالا بردن Dalits محروم و دیگران بخش است. و این چیزی است که Upadhyaya را ‘Antyoday’ می گوید: – به تمام امکانات به آخرین ذینفع در صف” مودی گفت. اوتار پرادش فرماندار Anandiben Patel, رئیس جدید یوگی Adityanath و کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa حاضر بودند در این مناسبت است.

Swachhta ماموریت

نخست وزیر گفت: “رفتار ما به عنوان یک شهروند آینده را تعیین هند تصمیم خواهد گرفت جهت جدید هند است.” او گفت: پس از مسیر نشان داده شده توسط پرستاران ما باید برای تحقق آرمان های ما زندگی می کند و در ادامه به همکاری به طور کامل در کشور ساخت.

مودی قدردانی مردم از مشارکت در ایجاد آگاهی در مورد پاکیزگی و مصرف Swachhta ماموریت به هر گوشه ای از کشور است. او خواست آنها را به استفاده از ‘ساخته شده-در-هند’ محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی