ساعت مودی خواستار چاپ رسانه ها برای افزایش آگاهی در مورد رمان coronavirus

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه گفت: ضروری است برای روزنامه ها به منظور بالا بردن آگاهی در مورد رمان coronavirus و اهرم پان هند به شبکه گسترش اطلاعات صحیح در سطح خرد.

او با تعامل بیش از 20 روزنامه نگاران و ذینفعان از رسانه های چاپی از سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس. روزنامه نگاران پیوست تعامل از 14 مکان و شامل هر دو ملی و رسانه های منطقه ای به نمایندگی از 11 زبان مختلف یک بیانیه رسمی اضافه شده است.

نخست وزیر گفت که روزنامه ها حمل فوق العاده ای اعتبار و محلی صفحه از یک منطقه به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده توسط مردم است. او گفت: ضروری است برای اطلاع رسانی به مردم در مورد که در آن تست مراکز هستند که باید آزمایش آنها برای تماس با ما برای دریافت تست شده و به دنبال خانه انزوا پروتکل های. او همچنین گفت: روزنامه ها باید به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد در دسترس بودن اقلام ضروری در طول مستند.

اتحادیه وزیر اطلاعات و رادیو و تلویزیون و وزارت اطلاعات و پخش, همچنین شرکت در تعامل است.

نخست وزیر نیز خواسته رسانه ها به عنوان یک پیوند بین دولت و مردم و ارائه بازخورد مستمر در هر دو سطح ملی و منطقه ای سطح. “وی افزود: اهمیت اجتماعی فاصله, درخواست از رسانه ها برای ایجاد آگاهی در مورد آن اهمیت اطلاع رسانی به مردم در مورد این مستند تصمیم متحده و همچنین برجسته کردن تاثیر گسترش این ویروس از طریق گنجاندن داده های بین المللی و مطالعات موردی در مورد کشورهای دیگر در مقالات” بیانیه رسمی اضافه شده است.

نخست وزیر همچنین تاکید کرد که این مهم برای مقابله با گسترش بدبینی منفی و شایعه طلبی.” شهروندان باید مطمئن باشید که دولت متعهد به مقابله با تاثیر Covid-19,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>