ساعت مودی به آدرس ملت در روز سه شنبه شب

نخست وزیر نارندرا مودی را از آدرس ملت در روز سه شنبه شب.

آدرس خود را می آید در مقابل افت تلخ بن بست بین هند و چین نیروهای نظامی در شرق لاداخ که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند در درگیری در 15 ژوئن در Galwan دره.

همچنین این کشور وارد می شود “باز 2” از ژوئیه 1 که برای آن دستورالعمل صادر شده توسط اتحادیه خانه وزارت در دوشنبه شب بیشتر کاهش محدودیت های اعمال شده با توجه به کروناویروس مستند.

“نارندرا نخست وزیر را از آدرس ملت در 4 بعد از ظهر فردا” نخست وزیر ترکیه در توییتی در شب دوشنبه.

این خواهد بود که نخست وزیر ششمین آدرس به ملت پس از شیوع بیماری همه گیر.

مودی گذشته خطاب به ملت در مارس 12, زمانی که او اعلام کرده بود یک تومان 20-لاخ-کرور بسته مالی برای تقویت اقتصاد دوره نقاهت بعد از coronavirus ناشی مستند.

در ماهنامه “Mann ki Baat” آدرس در روز یکشنبه نخست وزیر اظهار داشت که هند داده است در خور پاسخ به کسانی که بازیگران یک چشم بد در قلمرو خود در Ladakh.

در COVID-19 او از مردم خواست تا بیشتر مراقب باشند در باز کردن مرحله و اقدامات احتیاطی لازم تاکید بر این که نمی انجام این کار را در معرض خطر قرار داده و زندگی خود را از آن دیگران است.

در اخیر خود در تعامل با رئیس وزرای او خواست آنها را به فکر می کنم در مورد فاز 2 باز کردن قفل اقتصاد به افزایش آمار COVID-19 همه گیر و مستند در سراسر کشور.

در مارس 19, آدرس, نخست وزیر اعلام کرد که “janta حکومت نظامی” در مارس 22.

در مارس 24, او اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند. در مارس 14, او تمدید مستند دوره ممکن است تا 3.

در آوریل 3, در یک پیام ویدئویی مودی خواسته ملت به نور لامپ برای خط مقدم تاج رزمندگان در مارس 5.

این مستند تمدید شد تا مارس 17 توسط وزارت.

در حال حاضر این کشور است که در فاز اول ‘باز’ و ماه فاز 2 آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئیه.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *