ساعت مودی فوق العاده, ‘فراموش نمی شوند’: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

در میان پزشکی برادری مسابقه در برابر زمان برای یک نوش دارو برای Covid-19 که آلوده عظیم 4.3 لاخ آمریکایی و ادعا کرد بیش از 14,600 زندگی, ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تشکر نارندرا نخست وزیر اجازه صادرات هیدروکسی کلروکین تلقی یک درمان ممکن است در برابر بیماری است.

من می خواهم برای تشکر از نخستوزیر هند برای ما اجازه می دهد به آنچه که ما درخواست برای مشکل به وجود آمد و او فوق العاده بود. ما را به یاد داشته باشید آن را تهمت به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری در coronavirus.

در یک صدای جیر جیر, ساعت قبل, تهمت ستایش مودی برای خود رهبری قوی و گفت که هند کمک کند در طول این بحران را نمی شود فراموش شده است.

زمان فوق العاده ای نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است. با تشکر از شما و مردم برای تصمیم گیری در HCQ. فراموش نمی شوند! او گفت:.

با تشکر از شما, نخست وزیر نارندرا مودی برای خود رهبری قوی در کمک به نه تنها هند بلکه بشریت در این مبارزه! مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر که پسر رفت و ویروسی. آن را بازتوییت کرد بیش از 60 ، 000 بار و توسط بیش از دو lakhs Twitterati.

توسط چهارشنبه شب بیش از 14,600 آمریکایی ها از دست داده بود جان خود را با توجه به کروناویروس و بیش از 4.3 lakhs باید آزمایش مثبت برای این بیماری مخوف. دانشمندان و پزشکی برادری در حال مسابقه در برابر زمان برای پیدا کردن واکسن و درمانی راه حل برای آن است.

هیدروکسی کلروکین شناخته شده توسط سازمان غذا و دارو به عنوان یک درمان ممکن است برای Covid-19 و این است که در حال آزمایش بر روی بیش از 1500 coronavirus بیماران در نیویورک است. پیش بینی است که آن را به کار داده اولیه نتایج مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن به خرید بیش از 30 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین برای درمان بالقوه Covid-19 بيمار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی هفته گذشته درخواست کرده بود نخست وزیر مودی را آزاد نگه دارید بر آمریکا منظور از مالاریا مواد مخدر که هند عمده تولید کننده. هند برداشته نگه دارید در روز سه شنبه.

هند روز دوشنبه توافق برای لغو ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین به ما. سه گجرات مبتنی بر شرکت های صادرات این قرص به آمریکا, وزیر Vijay Rupani گفت: در روز سه شنبه. هند با تولید 70 درصد از جهان را عرضه هیدروکسی کلروکین با توجه به داروسازی هند داد (IPA) دبیر کل Sudarshan Jain.

این کشور دارای ظرفیت تولید 40 تن از هیدروکسی کلروکین (HCQ) هر ماه بنحوی 20 کرور قرص 200 میلی گرم در هر. از مواد مخدر نیز استفاده می شود به صورت خودکار از بیماری های ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس تولید کنندگان خوب و ظرفیت تولید آن نیز می توان یافت.

هندی آمریکایی به استقبال این تصمیم است.

رئیس جمهور تهمت است برازنده و سپاسگزار ، او صادق است و زمانی که او می گوید که او نمی خواهد فراموش هند حرکت. او یک دوست واقعی از هند گفت: Al میسون یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

با تشکر از شما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ! من فکر می کنم شما به خوبی سازماندهی اجبار از تاریخچه و تقاضا از سرنوشت است که ما و هند بود بهترین دوستان پیوست در ران و در عین حال به عنوان خانواده رایگان قلب و ذهن به عشق در سراسر طیف از احساسات اما همیشه با هم توییتی هندی آمریکایی وکیل راوی Batra.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de