ساعت مودی قصد دارد مبهوت خروج از مستند

ب. ظ گفت: “ضروری است به کار بر روی جای پای جنگ, شناسایی نقاط از ویروس محاصره آنها و اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند گسترش”. (Narendra Modi/وب سایت)

تاکید کرد که “در چند هفته آینده, تست, ردیابی, جداسازی و قرنطینه باید از مناطق تمرکز” در این کشور در جنگ علیه coronavirus تهدید نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه گفت: همه دولت رئیس جمهور “تدوین مشترک استراتژی خروج برای اطمینان مبهوت دوباره ظهور از مردم هنگامی که این مستند به پایان می رسد” در تاریخ 14 آوریل. اما او هشدار داد که وضعیت جهانی باقی مانده است “به دور از رضایت بخش” است و این گمان وجود دارد یک “موج دوم ممکن است از گسترش ویروس در برخی از کشورها”.

تعامل با سیستم مدیریت محتوا از طریق ویدئو کنفرانس از دهلی نو مودی با توجه به بیانیه رسمی گفت: “با توجه به این که زمان برداشت محصولات کشاورزی دولت داده است برخی از آرامش از مستند اما لازم است به طور مداوم نظارت و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است”. او خواسته متحده به “فکر می کنم از سیستم عامل های دیگر برای تهیه دانه جدا از APMC و بررسی امکان ایجاد ادغام سیستم عامل برای مناطق روستایی که در سوار-به اشتراک گذاری برنامه ها”.

اخبار مرتبط

تأکید بر اهمیت اقدام هماهنگ و نیاز به جلوگیری از همپوشانی در تلاش ذینفعان مودی وجود دارد گفت: نیاز به تشکیل مدیریت بحران گروه در سطح منطقه و تعیین منطقه نظارت افسران. او گفت: اطلاعات باید از آزمایشگاه های معتبر برای تست — این اطمینان را به تجانس در داده ها از ناحیه دولت و مرکز. او گفت: “لازم است برای اطمینان مبهوت انتشار بودجه” به ذینفع تحت PM Garib Kalyan Yojana برای جلوگیری از ازدحام در بانک ها.

برای افزایش در دسترس بودن پزشکان از او خواسته متحده به “شیر به منابع استخر AYUSH پزشکان سازماندهی آموزش آنلاین و استفاده از para-پزشکی کارکنان سازمان و NSS داوطلبان”. او همچنین گفت: وزرای ارشد که “هدف مشترک را برای این کشور است که اطمینان حاصل شود حداقل از دست دادن زندگی” و “در چند هفته آینده, تست, ردیابی, جداسازی و قرنطینه باید از مناطق تمرکز”. او بر نیاز به حفظ عرضه ضروری محصولات پزشکی در دسترس بودن مواد اولیه برای تولید دارو و تجهیزات پزشکی.

او گفت: “ضروری است به کار بر روی جای پای جنگ, شناسایی نقاط از ویروس محاصره آنها و اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند گسترش”. آن است که مربوط به او گفت: “برای حفظ صلح و نظم و قانون در سراسر کشور است. او گفت: “Covid-19 حمله کرده ما ایمان و اعتقاد و تهدید راه ما از زندگی”. او به دادگاه تجدید نظر به رهبران برای رسیدن به رهبران جامعه و رفاه اجتماعی, سازمان دولت, منطقه, شهر و سطح بلوک برای ایجاد یک جبهه متحد مبتنی بر جامعه رویکرد در مبارزه با این بیماری همه گیر.

این سیستم مدیریت محتوا در بخش خود تاکید بر اهمیت بسیج منابع مالی و همچنین به عنوان درمانی برای کاهش بحران است. با توجه به بیانیه رسمی آنها “قدردانی نخست وزیر برای گرفتن پررنگ و به موقع تصمیم گیری” در این مستند به بررسی گسترش ویروس. “ذکر کردند تلاش های خود را حفظ اجتماعی فاصله ردیابی موارد مشکوک شناسایی و quarantining موارد مشکوک ناشی از Nizamuddin مرکز شامل جامعه و انتقال و تقویت علوم پزشکی زیرساخت تقویت پزشکی نیروی کار ارائه tele-پزشکی تامین سلامت روان, مشاوره و توزیع مواد غذایی و دیگر ملزومات به کسانی که در نیاز و مراقبت از کارگران مهاجر”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de