ساعت مودی را تحسین کرد خدمه هوایی هند برای, شجاعت, call of duty برای مبارزه با کروناویروس

"Extremely proud of this team of @airindiain, which has shown utmost courage and risen to the call of humanity. “بسیار افتخار از این تیم @airindiain که نشان داده نهایت شجاعت و افزایش یافته است به بشریت.

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه مورد ستایش قرار داد خدمه هوایی هند است که تخلیه رشته مردم از coronavirus-آمار کشور یک روز پس از این شرکت شکایت کرده است که برخی از “vigilante” ساکن انجمن رفاه و همسایه بودند ostracising آن خدمه که رفت خارج از کشور به عنوان بخشی از وظیفه خود را.

این شرکت هواپیمایی در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز یکشنبه گفت که نگران کننده است که در بسیاری از محلات هوایی هند خدمه رو به رو شد ostracisation چرا که آنها در سفر خارج از کشور به تخلیه سرخپوستان.

اخبار مرتبط

“بسیار افتخار از این تیم @airindiain که نشان داده نهایت شجاعت و افزایش یافته است به بشریت. برجسته خود را از تلاش های تحسین هستند چند نفر در سراسر هند است. #IndiaFightsCorona” نخست وزیر توییتی.

او برچسبشده یک صدای جیر جیر از حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep سینگ پوری که گفت: “هنگامی که رفتن سخت می شود سخت رفتن” ارسال یک عکس از خدمه هوایی هند بوئینگ 777 به رهبری کاپیتان Swati Raval و کاپیتان رجا Chauhan که airlifted 263 سرخپوستان بیشتر دانش آموزان رشته در رم.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im