نخست وزیر نارندرا مودی در شنبه ستایش بودجه اتحادیه برای آن “چشم انداز و عمل” و پیوسته بالا BJP رهبران در نقطه اما مخالفان ناودان وزیر دارایی Nirmala Sitharaman این اطلاعیه که با عنوان “بی مزه” گفت: آنها نشان می دهد که دولت “تمام بحث”.

Sitharaman دوم بودجه که او در زمان یک رکورد 160 دقیقه به حال سمت چپ احزاب مخالف unimpressed با کنگره رهبر راهول گاندی گفت که این پیشنهاد هیچ استراتژیک ایده و یا هر چیزی بتن و چپ مسئله بیکاری unaddressed.

وزیر دارایی سابق و ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم دولت را متهم به بودن در “انکار کامل” در مورد اقتصاد رو به یک “قبر کلان اقتصادی چالش” و گفت: آن را داده است تا در احیای اقتصاد شتاب رشد یا ایجاد شغل.

حاکم NDA رهبران بودند سرخوشی در ستایش خود برای بودجه. بی جی پی رهبران از جمله مودی با استفاده از هشتگ “JanJanKaBudget” به برجسته کردن ویژگی های آن در رسانه های اجتماعی.

صفحه اصلی وزیر Amit Shah گفت: این کمک خواهد کرد به طور قابل توجهی در تحقق مودی دولت حل و فصل به دو برابر درآمد کشاورزان و ارائه بی سابقه کمک به مالیات دهندگان.

“در این بودجه مودی گرفته گام های موثر برای توجیه نظام مالیاتی افزایش زیرساخت های اساسی تقویت سیستم بانکی افزایش سرمایه گذاری و سهولت انجام کسب و کار است که بیشتر به مودی دولت حل و فصل به هند پنج تریلیون دلار, اقتصاد,,” او گفت:.

BJP جمهور J P Nadda باران encomiums در بودجه هفتم در یک ردیف از مودی دولت خواستار آن را “رویایی اینده رشد گرا, تحول و فراگیر” و گفت که این اطمینان حاصل شود توسعه همه بخش های جامعه.

بودجه منعکس کننده آرمان امید و ایمان از کشور, او گفت:, و اضافه کرد که آن را به انگیزه ای برای تحقق آرمان از درآمد متوسط گروه با تمرکز بر روی صفحه اصلی برای همه و با ارائه آرامش در مالیات بر درآمد.

نقطه بودجه نخست وزیر گفت: آن را به سرعت بخشیدن به رشد اقتصادی از نظر مالی توانمند سازی هر شهروند و تقویت پایه های اقتصاد در دهه جدید.

ستایش از آن برای داشتن هر دو “چشم انداز و عمل” نخست وزیر مودی گفت: ارائه آن از بیچهره درخواست تجدید نظر جدید و ساختار ساده از مالیات مستقیم حرکت به سمت یکپارچه تدارکات, سیستم, استرس در اتلاف سرمایه برخی از مراحل آن را کاهش دهد و دولت را از زندگی مردم و افزایش خود را در “سهولت زندگی”.

“من باور دارم که این بودجه افزایش خواهد یافت و درآمد و سرمایه گذاری و افزایش تقاضا و مصرف را به ارمغان بیاورد جدید قدرت در نظام مالی و اعتباری, جریان,” او گفت:

بودجه مودی اشاره خواهد پاسخگویی به نیازهای فعلی کشور و همچنین آینده انتظارات در این دهه است.

Sitharaman در روز شنبه کاهش مالیات بر درآمد برای افراد موضوع را به خود رها موجود معافیت لغو مالیات بر سود برای شرکت ها و اعلام کرد ثبت هزینه در بخش کشاورزی و زیرساخت های بخش به خروج اقتصاد از آن بدترین رکود در بیش از یک دهه.

او مطرح وظیفه واردات انواع محصولات اعم از کارد و چنگال و لوازم آشپزخانه به لوازم الکتریکی به کفش و مبلمان و لوازم التحریر و اسباب بازی به تقویت تولید داخلی.

در گفتگو با خبرنگاران در خارج از مجلس به زودی پس از ارائه بودجه راهول گاندی ” را که آدرس اصلی موضوع مقابله با بیکاری جوانان کشور است.

“من هیچ نمی بینم بتن استراتژیک ایده است که می تواند کمک به جوانان ما شغل. وجود دارد کار برکنار شده و همه چیز در بودجه و من نمی بینم هر گونه ایده مرکزی” او گفت:.

“این توصیف دولت خوبی است. وجود دارد بسیاری از تکرار بسیاری از درهم و برهم و هیچ چیز بتن. آن را توصیف طرز فکر دولت تمام بحث, تمام, صحبت, تمام, صحبت, و هیچ چیز اتفاق می افتد” کنگره رهبر اضافه شده است.

در مخالفت با حزب کنفرانس مطبوعاتی چیدمبرم گفت: دولت ادعا از 6 به 6.5 درصد رشد در سال آینده است “شگفت آور و حتی غیر مسئولانه”.

پرسید چه رتبه او را به بودجه در یک مقیاس از 1 تا 10 او در زمان حفاری گفت: “10 تا 1 و 0 شما می توانید انتخاب کنید یا از یک عدد است. من درست با آن”.

کوبیدن بودجه پیشنهاد به فروش بخشی از دولت سهم در LIC, West Bengal وزیر و TMC جمهور Mamata نوری در شنبه توصیف آن به عنوان یک طرح به “کمین” میراث نهادهای عمومی.

“من شوکه و وحشت زده به ببینید که چگونه دولت مرکزی قصد دارد به کمین میراث و میراث نهادهای عمومی. این پایان احساس امنیت. آن را نیز یک پایان یک عصر ؟ ” سانتی متر است.

شاخص تورم مصرف کننده(M)’s Sitaram Yechury انتقاد بودجه گفت: آن چیزی به کاهش “مردم بدبختی”.

“فقط platitudes & دادند. هیچ چیز قابل توجهی به کاهش مردم بدبختی رو به رشد بیکاری روستایی دستمزد تصادف کشاورزان پریشانی خودکشی و یورتمه رفتن قیمت” او گفت:.

BJP متحد و اتحادیه وزیر Ram, Vilas Paswan ستایش بودجه به عنوان “تاریخی” و “توسعه گرا”.

رهبر مخالفان Sharad Yadav گفت: رشد اقتصادی است که در کم از 4.5 درصد و مسئله بیکاری تبدیل شده است اما قبر بودجه ارائه می دهد چیزی برای مقابله با این مشکلات است.

آن را لمس نمی کند و در مورد مسائل مانند خودکشی کشاورز و فقر و تورم رو به افزایش موارد بانک تقلب او گفت خواستار آن است که Sitharaman باید “عذر خواهی” برای “تخریب” اقتصاد است.

BJP متحد JD(U) ستایش بودجه برای آن ابتکار در تمام جبهه ها اما افزود که بیشتر می تواند انجام شده است به آدرس “روستایی پریشانی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی