ساعت مودی می خواهد مردم را به نور لامپ ها در روز یکشنبه به نمایش قدرت جمعی به شکست coronavirus

Narendra Modi, coronavirus, coronavirus outbreak, light lamps, 21 national lockdown, social distancing, latest news on coronavirus outbreakو اشاره کرد که این نهمین روز از 21 روز در سراسر کشور مستند مودی گفت: نظم و انضباط و روح از خدمات نمایش داده شده توسط مردم در این دوره شد و بی سابقه است.

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه از مردم خواست تا با خاموش کردن چراغ در خانه های خود و نور لامپ و شمع و یا تلفن همراه مشعل برای ده دقیقه در ساعت 9 در مارس 5 برای نمایش در این کشور “جمعی حل و فصل” به شکست coronavirus.

در یک پیام ویدئویی از بیش از 11 دقیقه مودی همچنین از مردم خواست تا با حفظ “lakshman rekha” اجتماعی فاصله با ماندن در داخل خانه و هم در گروه در طول ورزش. این پیام بود که ظاهرا با هدف حصول اطمینان از این است که هیچ تکرار مارس 22 شب هنگامی که مردم در مونتاژ در اعداد بزرگ در بسیاری از نقاط کشور به حلقه زنگ و یا صدای ظروف برای نشان دادن قدردانی خود را به کسانی که مشغول به کار در خط اول جبهه در طول بحران.

اخبار مرتبط

نخست وزیر گفت: ملت است که بسیاری از مردم باید احساس تنها بودن در خانه در حال انجام lockdown اما آنها باید درک کنند که قدرت جمعی 130 کرور روپیه هندی است که با هر یک از آنها. لازم است برای کشور و مردم به تجربه “عظمت و ابهت و الوهیت” از این مشترک قدرت و حل و فصل از زمان به زمان, او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی:

هنگامی که مردم در همه جا نور لامپ یا صفحه نمایش چراغ قوه از تلفن های همراه خود را در درب خانه خود و یا بالکن پس از خاموش کردن چراغ در آن ظهور خواهد کرد در این “ابرقدرت” از روشنایی است که “همه ما مبارزه با جمعی حل و فصل”. “در روشنایی است که ما باید حل و فصل است که ما به تنهایی نیست. هیچ کس به تنهایی است” مودی گفت.
او دوباره تاکید کرد که نیاز به حفظ اجتماعی فاصله گفت این است که مطمئن شات راه حل برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

مودی خواسته مردم را به نگه داشتن ذهن خود را فقیر تعداد زیادی از آنها را ضربه سخت شده توسط مستند و کمک به آنها “راه رفتن از تاریکی گسترش coronavirus به نور و امید”. “در این تاریکی گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس ما باید به طور مداوم پیشرفت به سوی نور و امید. ما باید به طور مداوم در تلاش برای گرفتن کسانی که از ما بیشتر تحت تاثیر قرار ما فقیر برادران و خواهران از ناامیدی به امید. ما باید پایان تاریکی و عدم اطمینان ناشی از بحران با پیشرفت به سمت نور و یقین” او گفت:.

مودی خواسته مردم را به فکر می کنم در مورد “Maa Bharati” (مادر هند) و آن 130 کرور شهروندان با ترکیب خود را حل و فصل کرد و گفت این را به آنها قدرت به مبارزه و اعتماد به نفس به پیروزی در این ساعت از بحران است. با استناد به یک Sankrit shloka او گفت: هیچ نیروی بیشتری در جهان از شور و شوق ما و روح و روان.

و اشاره کرد که این نهمین روز از 21 روز در سراسر کشور مستند مودی گفت: نظم و انضباط و روح از خدمات نمایش داده شده توسط مردم در این دوره شد و بی سابقه است. “راه مردم تشکر هر کس مبارزه با کروناویروس در 22 مارس تبدیل شده است به عنوان مثال برای بسیاری از کشورها به دنبال,” او گفت:.

آن کمک کرده است تا این کشور متوجه آن قدرت جمعی و ملت می تواند در مبارزه با کروناویروس جمعی, او گفت:.
ماه گذشته نخست وزیر خطاب به ملت دو بار در 19 مارس و آوریل 24. در مارس 19, او تا به حال به نام برای حل و خویشتن داری به مبارزه با کروناویروس. او همچنین اعلام کرد ‘janta مقررات منع رفت و آمد’ در مارس 22, یکشنبه.
در مارس 24, او اعلام کرده بود 21 روز در سراسر کشور مستند به بررسی گسترش این ویروس مرگبار است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im