PM-CMs جلسه: درجه کاهش مستند به احتمال زیاد

درجه کاهش مستند به نظر می رسد در اینده نزدیک اگر یکی می رود با این نشانه آن است که از نخست وزیر نارندرا آخرین دیدار با دولت وزرای ارشد.

این نشست با حضور تقریبا همه وزرای ارشد محرومیت کرالا وزیر شد چهارمین مانند تعامل با نخست وزیر از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد وضعیت در حال ظهور و برنامه ریزی برای مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.

هر چند به گفته منابع ارشد وزیران که گفته بود در اوایل جلسات دعوت نشده بودند به بحث در این زمان به اطمینان حاصل شود که همه آنها یک فرصت موضوع به پایین رفتن نیست به خوبی با برخی از وزرای ارشد.

در آخرین تعامل مودی تاکید کرد که این مستند تا به حال به همراه داشت نتایج مثبت به عنوان حق شفعه اقدامات گرفته شد اما خطر این ویروس به دور از بیش ثابت و هوشیاری بود از اهمیت زیادی برخوردار است. نخست وزیر گفت که این کشور دیده می شود دو مستندات تا به حال, و ما باید به فکر می کنم از راه پیش رو است. او اضافه کرد که تاثیر این ویروس قابل مشاهده خواهد بود در ماه های آینده با توجه به کارشناسان.

بخشنامه به استانها

مودی بر اهمیت متحده اجرای دستورالعمل صرفا در نقاط مهم — منطقه قرمز مناطق. او اظهار داشت که تلاش های ایالات متحده باید به سوی تبدیل مناطق قرمز به نارنجی و بعد از آن به مناطق سبز. مودی خواست ایالات متحده برای اطمینان حاصل شود که مناطق زرد تبدیل به رنگ قرمز در مناطق و فعالیت های اقتصادی باید همچنان در نارنجی و سبز مناطق. وسایل نقلیه خصوصی نیز می تواند مجاز در منطقه سبز است.

تکرار شعار فراموش گز دوریاو گفت: ماسک و صورت را پوشش می دهد را تبدیل به بخشی از زندگی ما در روز های آینده.

او اضافه کرد که تحت شرایطی هر کس هدف باید پاسخ سریع. او با اشاره به این که بسیاری از مردم در حال آمدن به جلو اعلام کند که آیا آنها یک سرفه یا سرماخوردگی و یا علائم و این یک خوش آمدید ثبت نام.

او گفت: امکانات بهداشتی برای همه انواع بیماران باید ارائه شود و مردم کمتر باید نگهداری در قرنطینه مناطق.

زمان را به آغوش اصلاحات

مودی گفت: ما باید به اهمیت اقتصاد و ادامه مبارزه با Covid-19. این بهترین زمان برای معرفی اصلاحات — هر دو در آسیای مرکزی و کشورهای سطوح — همانطور که بیشتر و بیشتر شرکت های خارجی مایل به آمدن به هند او اضافه شده است.

وجود دارد هیچ بحث اقتصادی بسته هر چند وزیر دارایی شد و در حال حاضر در این جلسه.

مودی تأکید بر اهمیت تکنولوژی و نیاز به استفاده از زمان به آغوش اقدامات اصلاحات. “ما باید شجاع و آوردن اصلاحات که لمس زندگی مشترک شهروندان” او اضافه شده است. او همچنین پیشنهاد کرد که مردم در ارتباط با دانشگاه ها را می توان یکپارچه به تدبیر راه های مبارزه با این بیماری همه گیر و تقویت تحقیق و نوآوری است.

در برگشت در خارج از کشور سرخپوستان او گفت این بود که باید انجام شود نگه داشتن در ذهن این واقعیت است که آنها زحمت نیست و خانواده های آنها تحت هر گونه خطر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de