پلت فرم بود بشردوستانه سیاسی نیست: MEA در پاکستان افزایش کشمیر در طول سارک تصویری-کنفرانس

هند ناودان پاکستان برای بالا بردن کشمیر در طول یک سارک ویدئو کنفرانس در اوایل این هفته گفت: این یک پلت فرم سیاسی اما بشردوستانه و اسلام آباد “سوء استفاده” آن است.

وزارت امور خارجی (MEA) سخنگوی Raveesh کومار همچنین گفت: اورژانس سارک صندوق به پیشنهاد نخست وزیر نارندرا مودی برای مبارزه با کروناویروس شده است operationalised و هند دریافت کرده بود درخواست از کشورهای عضو برای کمک.

 

“بحران این قدر نمی شناسند مرزها. در این راستا نخست وزیر بود به نام سارک تصویری-همایش coronavirus. پلت فرم بود نه سیاسی اما انسان دوستانه. آنها با سوء استفاده از آن” کومار گفت: در پاکستان افزایش کشمیر در طول تصویری-کنفرانس.

بیشتر تخلیه جریان

MEA همچنین گفت که در حال برنامه ریزی برای تخلیه دسته بعدی از سرخپوستان از ایتالیا بیش از آخر هفته. “ما باید تخلیه 590 نفر از ایران که در آن وضعیت بسیار شدید است. سرخپوستان مبتلا به کروناویروس در ایران شده اند تفکیک و مراقبت از گرفته شده بسیار خوب است. ما بر این باورند که آنها می یابند و ما آنها را به عقب” وزیر اضافی در MEA Dammu راوی گفت.

او همچنین گفت که این وزارتخانه شد تقویت آن COVID-19 اتاق کنترل.

“در حال حاضر 25-30 مردم در حال کار در اتاق کنترل. آنها کار در شیفت. ما در حال گرفتن حدود 400 ایمیل و 1000 تماس در یک روز” راوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>