Convalescent پلاسما درمانی داده است پزشکان امیدواریم که که یک درمان موثر برای coronavirus است که در حال حاضر در اینجا حتی اگر شواهدی از آن موفقیت های حدیثی است.

“این که آیا آن موثر است به عنوان یک درمان من می تواند به شما حدیثی تجربه” گفت: دکتر سهیل رائو, معاون اجرایی رئیس جمهور از DHR نظام سلامت در تگزاس است. “این یک روش بسیار امن است و همچنین بسیار موثر است زیرا ما شاهد بیمارانی که ما قادر به آنها را ونتیلاتور نسبتا به سرعت.”

نقاهت پلاسما درمانی یک درمان تجربی است که در آن پزشکان با گرفتن خون از بیمار است که بهبود از COVID-19 و که بدن آنتی بادی است که در آن ایجاد شده برای مبارزه با ویروس. پزشکان سپس بخش مایع خون به نام پلاسما و transfuse آن را به خون بیمار.

درمان جدید است. پزشکان شده اند با استفاده از نقاهت انتقال پلاسما برای درمان بیماری های عفونی برای بیش از 100 سال است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است از نظر بالینی ثابت شده برای درمان coronavirus اما درمان ثابت شده است به امن است.

گزارش ماه ژوئن منتشر شده در مجله پزشکی JAMA نشان داد که عوارض دریافت پلاسما از انتقال خون حداقل و شایع ترین واکنش های آلرژیک خفیف. تحقیقات نشان می دهد که این ممکن است موثر ترین زمانی که به بیماران داده شده در اوایل دوره بیماری.

محدود به مطالعه منتشر شده در ماه مه در American Journal of Pathology یافت که 9 نفر از 25 COVID-19 بيمار نشان داد بهبود پس از هفت روز از دریافت درمان و 7 از 9 بيمار از بيمارستان ترخيص شدند. در روز 14 پس از دریافت پلاسما انتقال, 19 بيماران شرایط بهبود یافته بود و اضافی چهار ترخيص شدند.

اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید تبلیغ وعده انتقال پلاسما به عنوان به خوبی. غذا و دارو کمیسر Stephen هان گفت: در خانه سلامت کمیته شنوایی در ماه ژوئن که درمانی کارآمدی است “بسیار دلگرم کننده” اما ارائه یک جدول زمانی که FDA ممکن است تصویب درمانی برای درمان COVID-19.

“به اندازه کافی وجود ندارد و شواهد به واقع را تاييدی بیانیه ای که این آنتی بادی در واقع استطاعت حفاظت و که آنها را محافظت از شما در آینده” رائو گفت. “اما این واقعیت که آنها توسعه آنتی بادی را به شما می دهد برخی از اعتماد به نفس است که سیستم ایمنی بدن است که با استفاده از آنتی بادی, راهی برای خلاص شدن از شر virus.”

در حالی که برخی از مراقبت های ویژه پزشکان می گویند این درمان نشان داده شده است به کوتاه شدن زمان بهبودی و بیمارستان آنها اشاره می کنند که درمان نیست و به راحتی در دسترس است.

“دسترسی به یک مسئله بزرگ, گفت:” دکتر جایا Prakash Buddineni یک متخصص داخلی در بیمارستان فلوریدا تمپا. “تا کنون در تمپا در بیمارستان, من فکر می کنم وجود دارد هفت روز تاخیر. بنابراین من باید برای قرار دادن در برای درمان امروز و آن را به معنای واقعی کلمه من بین پنج تا هفت روز برای آنها به درمان.”

مزایای درمان در حال تبدیل شدن بیشتر آشکار و پزشکان با استفاده از آن و افزایش خوش بینی است که یک درمان برای COVID-19 ممکن است بیش از حد دور. اما پلاسما با کروناویروس آنتی بادی است که آسان نیست برای پزشکان برای به دست آوردن.

بخشی از این موضوع Buddineni گفت که چند بهبود بیماران, اهدا خون برای دیگر COVID-19 بيمار: “منظورم این است که چگونه بسیاری از بیماران واقعا اهدای پلاسما? و چگونه بسیاری از آنها در حال پیگیری توسط مقامات دولتی? من فکر نمی کنم آنها در حال انجام آن است.”

او افزود که برخی از پزشکان او با این نسخهها کار میکند باید گفت که نقاهت پلاسما درمانی ممکن است کار بهتر از remdesivir یکی دیگر از درمان های ممکن برای این کروناویروس در حال حاضر در بسیاری از بیمارستان ها در سرعت بخشیدن به بهبودی است, اما آن را بیش از حد به زودی به این نتیجه گیری.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد اثربخشی نقاهت پلاسما درمانی از جمله اینکه آیا آنتی بادی در واقع ارائه COVID-19 بيمار حفاظت بیشتر از coronavirus عفونت است. Buddineni وجود دارد گفت: بیشتر گمنام از knowns در مورد آنتی بادی و درمان است که می تواند شش ماه دیگر از تحقیقات بالینی برای دریافت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de