West Bengal وزیر Mamata بانرجی در شنبه ناودان بودجه اتحادیه به خصوص این پیشنهاد به لیست زندگی شرکت بیمه هند (LIC). او نام آن را به عنوان بخشی از یک جریان استراتژی به “کمین” میراث هند و نهادهای عمومی.

“من شوکه و وحشت زده به ببینید که چگونه دولت مرکزی قصد دارد به کمین میراث و میراث نهادهای عمومی. این پایان یک احساس امنیت. آن را نیز در پایان یک دوره?” بانرجی نوشت: در یک صدای جیر جیر.

بانرجی را صدای جیر جیر آمد دقیقه پس از اتحادیه مالی Minsiter, Nirmala Sitharaman ساخته شده طولانی ترین تا کنون بودجه گفتار. در آدرس های وزیر مالیه گفته است که بیمه کرگدن ذکر شده خواهد شد به عنوان بخشی از دولت اتلاف سرمایه طرح های.

تاسیس در سال 1956 زندگی شرکت بیمه هند به طور کامل متعلق به دولت مرکزی و دارای بالاترین سهم بازار در این کشور زندگی بیمه بخش.

‘از ICU به ونتیلاتور’

در ضمن, West Bengal, سرمایه گذاری Minsiter Amit میترا انتقاد بودجه و گفت: “اقتصاد در حال حاضر در یک ونتیلاتور”. به گفته وی بودجه “ضد مردم” با هیچ چیز برای کسانی که در پایین هرم’.

“قبل از بودجه اقتصاد بود در بخش مراقبت های ويژه. در حال حاضر آن قرار داده شده است در یک ونتیلاتور,” او گفت:, و اضافه کرد که “رادیکال کاهش” گرفته شده در بودجه برای طرح های کشاورزی, بهداشت, آموزش و پرورش, SC, ST و با هم آنها را تشکیل می دهند کاهش 8.9 درصد است.

میترا به نام مالیات بر درآمد طرح در بودجه به عنوان یک “بلوف’ است که ‘دادن (خارج) از یک طرف و مصرف بیشتر از دوم’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im