اتحادیه تجارت و وزیر راه آهن Piyush Goyal روز سه شنبه پرسید KCR دولت در Telangana چرا از آن است که اجرای رزرو برای EBC (از لحاظ اقتصادی عقب کلاس) اعلام شده توسط مودی دولت است.

او گفت: “تحت تاثیر AIMIM رهبر Asaduddin Owaisi این Telangana دولت است که به دنبال رزرو در جمعی خطوط.

تعامل با رسانه ها اینجا Goyal گفت که هر چند هر دو KCR و Owaisi دانم رزرو مبتنی بر دین هستند و در برابر قانون اساسی آنها به دنبال افزایش سهمیه از 4 درصد به 12 درصد است. “این بود که به درستی زده توسط دادگاه عالی و مهم است که در حال حاضر با دیوان عالی کشور,” او گفت:.

بی جی پی در انتخابات دستاوردهای

با اشاره به انتخابات اخیر دستاوردهای ساخته شده توسط BJP او گفت: این حزب در حال حاضر موقعیت خوبی را در TRS رژیم در Telangana. در سال گذشته انتخابات BJP صعود چهار کرسی های پارلمانی از جمله K Kavitha, دختر TRS رئیس K چاندراسکار رائو. به علاوه آن را به دست آورده سهم رای در انتخابات اخیر محلی بدن, نظر سنجی, او گفت:.

در حالی که NDA دولت به اجرا در انواع طرح های رفاه به همین دلیل است که TRS دولت اجرا نمی Ayushman بهارات که در حال حاضر را پوشش می دهد نزدیک به 50 کرور مردم در سراسر کشور خواسته Goyal.

تمام طرح های اجرا شده توسط این مرکز بدون هیچ گونه تبعیض و با تمرکز فکر در رفاه او تاکید کرد.

کا موضع

با اشاره به KCR کابینه در فوریه 16 عبور یک قطعنامه علیه شهروندی (متمم) قانون Goyal گفت: این قانون به تصویب هر دو مجلس پارلمان و نه تبعیض علیه هر مذهب. این Telangana دولت هیچ گزینه ای جز حمایت از کا در یک ساختار فدرال او اضافه شده است.

ارشد کنگره رهبر غلام نبی آزاد و ارشد, مدافع, Kapil Sibal نیز گفت: کا مرکزی تصویب و آمریکا انجام هر گونه اختیاری قدرت به مخالفت با آن, او اشاره کرد.

با اشاره به Owaisi بیانیه در یک قطار جدید پرچم توسط نخست وزیر که در آن برخی از کارکنان انجام puja Goyal گفت: قطار بود و در یک محاکمه اجرا و وجود دارد بدون تلاش به آن رنگ مذهبی.

قبلا Goyal مختلف راه اندازی طرح های توسعه در سکوندربد ایستگاه راه آهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de