‘خوک بسیار هوشمند’: بایدن کارمند سراسیمه به حذف anti-پلیس پست پس از فاکس نیوز می رسد

یک کارمند برای جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری به سرعت حذف anti-اجرای قانون تفسیر در رسانه های اجتماعی پس از, فاکس نیوز, پرسش در مورد پست.

سارا مروارید که به توصیف خودش را به عنوان نظارت بر تولید برای بایدن مبارزات انتخاباتی بارها و بارها تمسخر اجرای قانون در هفته های اخیر در میان تماس برای ادارات پلیس به defunded.

در یک پست از ماه ژوئن مروارید خواست دیگران به تماس افسران پلیس “خوک” برچسب معمولا استفاده می شود به تمسخر اجرای قانون به دلیل “خوک ها بسیار باهوش و همدلانه حیوانات که هرگز با نژاد پروفایل شما.” او همچنین ترجمه یک نظر به این پست که برچسب پلیس به عنوان “هیولا” که “آیا سزاوار به نام خوک.”

مروارید که حذف توییت پس از, فاکس نیوز, پرسش در مورد آنها نیز به ترویج این ایده که ادارات پلیس باید defunded است که یک احساس مشترک توسط بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مبارزات انتخاباتی یک شات در بایدن برای مروارید تفسیر.

“جو بایدن نمی تواند پنهان کردن از واقعیت رادیکال جناح چپ حزب او منجر به چنین احشایی نفرت از پلیس مردان و زنانی که شجاعانه قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز برای محافظت از جوامع ما. در زمانی که افسران پلیس به طور فزاینده ای تحت حمله خشونت آمیز جو بایدن اجازه داده است یک مشمئز کننده ضد پلیس فرهنگ pervade مبارزات انتخاباتی خود. او نشسته در سکوت و می گوید چیزی به عنوان پلیس به طور وحشیانه حمله جناح چپ اوباش” باب Paduchik این تهمت کمپین مشاور ارشد برای اجرای قانون و اتحادیه های کارگری در بیانیه ای گفت:.

معاون سابق رئیس جمهور به صراحت گفت که او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس در مصاحبه با CBS ماه گذشته به جای تاکید بر این که او پشت این ایده از بستن بودجه فدرال به برخی “آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه از نجابت honorableness و در واقع قادر به نشان دادن آنها می تواند به حفاظت از جامعه همه در جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de