داستان عکس | Coronavirus تاثیر: بمبئی تصمیم می گیرد به خواب ساکنان در سراسر هند بازی امن

بمبئی برای بسیاری از افراد است که اغلب به عنوان شهری که هرگز نمی خوابد. محلی قطارهای Dabbawalas, آثار تاریخی و متعدد موسسات کسب و کار – Maharashtra شهرستان پایتخت شیفته بسیاری از ساکنان آن است. اخیر بیماری همه گیر کوروناویروس نگران است بسیاری از شهروندان از جمله کسانی که ساکن در هند مرکز کسب و کار. این تصاویر به تصویر کشیدن وضعیت فعلی شهرستان.

 

بمبئی ایستگاه های قطار هستند و نه ترک به عنوان تعدادی از مسافران در قطار حومه غربی راه آهن (WR) بود و با کاهش بیش از 8 لاخ در روز سه شنبه

این ماهاراشترا دولت در روز چهارشنبه تا به حال تصمیم به کاهش حمل و نقل عمومی رفت و آمد تعداد حداقل 50 درصد به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از ازدحام و اجرا اجتماعی فاصله.

این شهر Dabbawalas معلق وجود دارد تحویل خدمات با توجه به رمان coronavirus همه گیر

حتی بمبئی یاد حاج علی Dargah بسته شده است درهای خود را به جانبازان میان COIVD-19 شیوع. عکس های Paul نورونها

در ضمن این عکس گرفته شده توسط GRN Somasekar نشان می دهد که چگونه مردم در دیگر شهرهای هند مانند بنگلور در حال گرفتن اقدامات احتیاطی در طول بحران.

مراکز خرید در هند در شهر دهلی نو به نظر می رسد به جای سکوت و خالی و همچنین مقامات همچنان به تشویق مردم به عمل اجتماعی فاصله.’ عکس کمال نری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>