PhonePe بسیاری از دیگر برنامه های پرداخت در پی Yes بانک بحران

حتی در اواخر شب PhonePe بود و در عین حال برای شروع متحد پرداخت و رابط کاربری خدمات که برای آن بستگی دارد بله بانک.

به عنوان بله بانک رفت و به توقف بسیاری از دیجیتال پرداخت سیستم عامل با مته سوراخ کردن فشار روز جمعه به عنوان معاملات مختل با PhonePe رو طولانی “قطع”. PhonePe که بستگی دارد به طور انحصاری بر روی Yes بانک به عنوان آن پرداخت ارائه دهنده خدمات (PSP) بود پایین پس منظور تحمیل شد و همچنین تا به حال به رنج می برند بیشتر-از-دوستانه barbs از رقیب Paytm پرداخت بانک در توییتر.
بله بانک قرار داده بود تحت توقف اواخر پنج شنبه شب با چند کلاه از جمله اجازه دادن به سپرده گذاران برای برداشت فقط 50,000 تومان به ازای هر حساب و کشت و دیگران از جمله مصرف تازه بدهی. این منجر به این بانک قادر به ارائه خدمات به عنوان یک PSP ،

حتی در اواخر شب PhonePe بود و در عین حال برای شروع متحد پرداخت و رابط کاربری خدمات که برای آن بستگی دارد بله بانک.
“ما صمیمانه پشیمانی طولانی قطع برق. ما شریک بانک (بله بانک) بود که در زیر قرار داده شده در مهلت قانونی توسط RBI” مدیر اجرایی آن Sameer Nigam توییتی در صبح است. این مشکلات منجر به Paytm پرداخت بانک دعوت PhonePe به آن آپی پلت فرم یک پیام در توییتر با یک خاردار end note – “بیایید شما را سریع”.

اخبار مرتبط

این بود که در ملاقات با سریع تلافی از PhonePe. “هیچ نقطه برگشت تا سریع تر اگر ما به بیابان ما شرکای دراز مدت زمانی که آنها در حال پایین. شکل موقت است, کلاس دائمی است ، برخی از کاربران در سایت میکرو وبلاگ نویسی گفت که نیمی از هند پرداخت سیستم های پایین به دلیل برنامه های دیگر فراتر از PhonePe نیز تحت تاثیر قرار. بله بانک گزارش سالانه برای FY19 گفت: این بانک به کار گرفته 35 درصد از معاملات تاجر در آپی و 31 درصد از کل آپی جلد است.

NPCI وب سایت به یک لیست از 15 برنامه های شخص ثالث از جمله PhonePe که بستگی بله بانک به عنوان یک PSP. این نام نیز شامل شعر و Angel Broking. وجود دارد همچنین گزارش بانک خود مشتریان قادر به دسترسی به حساب خود را آنلاین و مجبور به مراجعه به شعب. دروازه پرداخت Razorpay ارشد اجرایی Harshil ماتور گفت: کسب و کار اصلی آن باقی مانده است بی پیرایه اما وجود دارد جزئی از اختلال در خدمات کمکی را وادار شرکت برای کار با بانک های دیگر برای تداوم کسب و کار. آن همکار Instamojo ارشد اجرایی Sampad نوکر گفت آن است که به طور موقت خودداری بازده به تجار داشتن بله حساب بانکی برای اطمینان از هیچ تاجر دریافت وجوه مسدود شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>