فیلیپین اولین بار در کشور به حالت تعلیق در تمام بازارها به عنوان coronavirus گسترش

فیلیپین بورس بسته به طور نامحدود در روز سه شنبه در حالی که ارز و اوراق قرضه معاملاتی متوقف شد اولین تعطیلی بازار در سراسر جهان در پاسخ به coronavirus با مقامات استناد به خطرات ایمنی معامله گران است.

این حرکت پس از ثبات نسبی بازار بورس در سراسر جهان بسته طبقه تجاری و یا متوقف تجارت پس از سقوط در ارزش بازار است. آن را نیز باز بر خلاف چین گسترش قمری تعطیلات سال جدید در ماه ژانویه که تاخیر در از سرگیری تجارت و یا اجرا از تعطیلات اعلام شده در سریلانکا این هفته را امتحان کنید و متوقف کردن ویروس است که بسته بازار وجود دارد از دوشنبه.

و در حالی که فیلیپین خاموش شد و وادار به دلایل بهداشتی در میان گسترده در سراسر کشور مستند آن را افزایش می دهد چشم انداز دیگر مبادلات ممکن است به دنبال. “با توجه به سرعت بی سابقه ای از رکود در قیمت سهام آن پیشنهاد شده است که مبادلات سهام ممکن است به زودی بسته اگر همه چیز را در اطراف” پژوهش های مجلس اقتصاد سرمایه گفت: در یک توجه داشته باشید در روز سه شنبه.

بازارهای جهانی در بحران به عنوان اپیدمی گسترش با حدود 14 تریلیون دلار ارزش سهام پاک شده و حتی دارایی های امن مانند طلا فروخته شده اند برای پوشش ضرر و زیان است.

AdMacro تحقیقات سر پاتریک Perret-سبز نیز مطرح شده امکان در یک یادداشت صادر شده بیش از آخر هفته قبل از فیلیپین حرکت می کند. “ما باید آن را قبل از دیده می شود. من معتقدم که ما می تواند آن را دوباره ببینید,” او گفت:. “دولت ها لازم نیست و یا می خواهید اضافه شده استرس و حواس پرتی در این زمان است.”

فیلیپین بورس گفت: تجارت متوقف شد تا اطلاع ثانوی “برای اطمینان از ایمنی کارکنان و معامله گران” در میان گسترده تر ملی مستند. ملی خزانه دار Rosalia de Leon ذکر شده در این مستند را به عنوان دلیلی برای تعلیق درآمد ثابت معامله. معاملات ارز به سر در مارس 18.

در مالزی که در آن مشابه مستند می آید را به زور در مارس 18, بهادار تنظیم کننده گفت: همه بازارهای سرمایه را به کار گیرند به عنوان معمول است. حل و فصل معاملات در سریلانکا است که با توجه به در دسترس خواهد بود در مارس 18, هر چند معلوم نیست که اگر تجارت از سر گرفته خواهد قبل از این ملت است به بازگشت از تعطیلات در روز جمعه.

CME Group Inc هفته گذشته تعطیل طبقه آن طبقه تجاری در شیکاگو به کاهش اجتماعات بزرگ و خاورمیانه ثبات نسبی بازار بورس گرفته اند اقدامات مشابه هر چند تجارت الکترونیکی در دسترس باقی می ماند.

تاخیر و یا خطرناک است ؟

نظرات تقسیم می شوند هر چند در مورد اینکه آیا تعلیق از بازار سهام است که شامل لوله شرکت مانند سن میگوئل پارسیان در واقع می تواند حمایت کرد. رنزو لویی Candano تحلیلگر در DBP-Daiwa بازار سرمایه در مانیل گفت: این امر سرمایه گذاران را به زمان برای ارزیابی اینکه آیا فروش موجه است.

دیگران می گویند آن را می تواند تشدید نوسانات هنگامی که به معامله می کند, رزومه کاری, در حالی که احتمالا صدمه زدن به دولت توانایی برای جمع آوری کمک در بازار اوراق قرضه. “با بازارهای بسته, این امر می تواند گیج کننده چگونه اضافی اوراق قرضه دولتی خواهد بود صادر شده و دریافت شده توسط بازارهای گفت:” کن پنگ سر از آسیا و استراتژی سرمایه گذاری در سیتی بانک های خصوصی است. “به ویژه هنگامی که سرمایه گذاران نمی توانند نقدینگی خود را از سهام و اوراق قرضه.”

فیلیپین معیار شاخص کاهش یافت 8 درصد در روز دوشنبه و پایین 20 درصد برای ماه مارس تا کنون در حال حاضر در بدترین حالت آن ماه از اکتبر سال 2008 در حالی که قیمت اوراق قرضه را نیز فرو ریخت. عملکرد در 10 سال بدهی های دولت بالا می رود که زمانی که قیمت ها شروع به پریدن کرد 63 امتیاز در اساس در روز دوشنبه بیشترین افزایش از سپتامبر سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im