دولت داده است تاکید بر اجرای عمده زیربنایی پروژه های توسعه از جمله کوچی-پلککد سلام فن آوری, صنعتی راهرو پروژه در بودجه با تخصیص بودجه قابل توجهی برای به دست آوردن 2000 هکتار زمین در پلککد.

فاز اول این پروژه که انتظار می رود برای جذب سرمایه گذاری در کل از ₹10,000 کرور و تولید بیش از 22,000 شغل به طور مستقیم گفت Alkesh Kumar Sharma, اصلی, منشی, (صنایع) است که عنوان کوچی-بنگلور صنعتی راهرو پروژه.

صنعتی ملی کریدور توسعه و پیاده سازی اعتماد (NICDIT) در حال حاضر مورد تایید دولت پروژه “کوچی-پلککد سلام فن آوری, صنعتی راهرو” به عنوان بخشی از چنای بنگلور صنعتی راهرو پروژه, او گفت:.

راهرو به دنبال بهینه سازی اقتصادی و اشتغال بالقوه با تحریک سرمایه گذاری در تولید و کشت و پردازش خدمات و صادرات محور واحد است. مجتمع تولیدی خوشه خواهد آمد تا در امتداد راهرو که افزایش تولید از جمله فعالیت های آن, بیوتکنولوژی و علوم زندگی. انتظار می رود که در فاز 1 این پروژه آغاز خواهد شد در این سال مالی است.

این SPV خواهد شد که مشارکت KSIDC و KINFRA. برای اجرای این پروژه در حدود 2000 هکتار شناسایی شده است KINFRA در پلککد. که از 1000 هکتار باید به دست آورد و با استفاده از طرح صندوق و باقی مانده از 1000 هکتار از طریق KIIFB صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im