Pfizer Covid واکسن قرارداد اسپرز شدید داروسازی دستاوردهای

کشورهای سراسر جهان در حال حجیم کردن در واکسن سفارشات جلوتر از آنچه هر کس امیدوار است موفق خواهد بود نتایج ناشی Covid-19. اما وال استریت خودیها در حال رشد مربوط به سفارشات و آمار اولیه درایو آستین ، سود برای بسیاری از داروسازان.

آخرین سفارش در روز چهارشنبه سوار 4.8 درصد معاملات روزانه پرش برای Pfizer Inc. این شرکت داروسازی اضافه شده است بیش از 50 میلیارد دلار به آن ارزش بازار از اواسط ماه مارس پایین که همه گیر ترس آمار نادر در بازار سهام ایالات متحده.

چهار دست آوردن برای Pfizer نشان میدهد سرمایه گذاران در حال نادیده گرفتن سود های که این شرکت را مجبور به انجام با شریک BioNTech SE گفت: Jared Holz بهداشت و درمان متخصص تجارت در Jefferies.

Pfizer و ارزش گذاری به نظر می رسد شدید او نوشت به مشتریان. “ما مشاهده واکسن سهام به عنوان تجارت در 99 درصد روایت و 1 درصد اصول.”

سهام قدردانی صبح امروز به نظر می رسد اختصاص این منظور اما به طور کلی بازار پویا است که به دنبال از طریق ارزیابی و تمرکز بر تنها جذابیت داستان Holz گفت: در یک e-mail.

Robinhood معامله گران در حال رانندگی Pfizer و دستاوردهای به عنوان سهام شروع به پریدن کرد به بالا Robintrack.com که آهنگ داده از daytrader سرمایه گذاری برنامه. نوسانات در واکسن نام است به احتمال زیاد باقی بماند در طول تابستان با نتایج بیشتر از Pfizer و BioNTech این واکسن در برنامه و به روز رسانی دیگر از مدرن انتظار می رود و همچنین به عنوان Johnson & Johnson نتایج در ماه سپتامبر.

نا امید سرمایه گذاران

Covid

-19 روز رسانی رانده اند سهام به بهتر از شاخص S&P 500 با 3.3 درصد در بعد از اطلاعیه ها با توجه به Goldman Sachs Group Inc تجزیه و تحلیل از 32 واکسن و درمان های مرتبط با کاتالیزورها.

هنوز هم سرمایه گذاران زرنگ و دانا در حال گرفتن به طور فزاینده ای نا امید در اصطلاح واکسن تجارت ارزیابی گلدمن ساکس تحلیلگر اسد حیدر گفت. به روز شده در مراحل اولیه نتایج از مدرن Inc شات برای Covid-19 برانگیخته یک روز $2 میلیارد پرش به رکورد هفته گذشته است. Novavax Inc است که در حال حاضر صعود 3,500 درصد در سال جاری انتظار می رود به گزارش نتایج خود را برای تلقیح در پایان ماه ژوئیه. در اوایل این ماه شرکت دیدم سهام خود را افزایش 32 درصدی در یک روز پس از پیروزی یک $1.6 میلیارد به ما سفارش دهید.

برخی از سرمایه گذاران بهداشت و درمان شده است هل دادن به عقب بر افزایش ارزش اما استدلال های خود را بیش از حد در علف های هرز برای این بازار حیدر نوشت.

در ضمن به عنوان داروسازان و علمی labs مسابقه برای پیدا کردن یک درمان سرمایه گذاران موقعیت برای اطلاعات بیشتر. مدرن, Pfizer و همچنین Regeneron Pharmaceuticals Inc که در حال کار بر روی یک آنتی بادی کوکتل برای این بیماری باید ببینید بزرگترین حرکت در بالينی به روز رسانی گلدمن گزینه های تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

دستور دولت برای واکسن به احتمال زیاد برای جلوگیری از هر زمان به زودی به عنوان کشورهای با یکدیگر رقابت برای قرار دادن خود را در مقابل خط امیدوار کننده ترین واکسن نامزدها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de