Petronet LNG امتیاز ‘خرید’, Kotak نهادی سهام می گوید سهام را ارزیابی جذاب

معکوس ارزیابی نشان میدهد sub-85% استفاده از Dahej و هیچ بهبودی برای کوچی.

ما معکوس برای ارزیابی PLNG نشان می دهد سهام تجارت در ~10 درصد تخفیف به NPV از قراردادهای بلند مدت در نتیجه قیمت گذاری مادی در پایین کردن را از جلد در دراز مدت است. PLNG حجم باقی مانده اند و بالاتر از قرارداد سطح در طول تاریخ و در حال انتظار برای افزایش بیشتر با راه اندازی کوچی خط لوله پست مستند و گسترش بیشتر از Dahej. ما تکرار خرید با FV تومان 300 (Rs 325 قبل از آن) در حالی که کاهش برآورد به عامل گذرا تاثیر است.

معکوس ارزیابی نشان میدهد sub-85% استفاده از Dahej و هیچ بهبودی برای کوچی. ما معکوس DCF ورزش برای PLNG نشان می دهد سهام تجارت در 10% تخفیف به NPV تومان 210/سهم بر اساس آن در دراز مدت تعهدات قراردادی; ما محاسبه NPV در تخفیف نرخ 11 درصد با فرض ادامه سالانه 5 درصد افزایش در تعرفه. این به معنی این است که سهام به طور موثر در قیمت گذاری در یک سناریو محتمل از (من) sub-85% استفاده برای Dahej ترمینال در 17.5 mtpa ظرفیت و (ii) بهبود در استفاده از کوچی ترمینال از سطح فعلی ~15 ٪ در 5 mtpa ظرفیت در دراز مدت است. ما برجسته است که PLNG دارای حجم تعهد 17.2 mtpa در سراسر هر دو ترمینال تا FY2029, 12.2 mtpa در طول FY2030-34 و 9.7 mtpa در FY2035-37 از جمله آن back-to-back قرارداد با RasGas, زن زشت سیما و tolling مشتریان.

اخبار مرتبط

PLNG حجم باقی مانده اند و بالاتر از قرارداد سطح در طول تاریخ است و انتظار می رود بیشتر با راه اندازی قریب الوقوع از کوچی خط لوله یک بار مداوم داخلی مستند می شود. حجم در Dahej نیز به افزایش انتظار می رود در میان مدت پس از شرکت کامل 2-mtpa گسترش پروژه توسط FY2024.

مستند-تصویری بر روی صفحه رادار محور به محافظت توسط نیروی majeure پیمان

رسانه های اخیر مقالات نشان می دهد که خاموش-نگاهی به حجم از Dahej ترمینال به شدت کاهش یافته است با توجه به کاهش فعالیت های صنعتی در سراسر کلید LNG-مصرف بخش های پست داخلی مستند شامل Covid-19 شیوع. آن را دشوار است برای تعیین کمیت تاثیر بر حجم برای شرکت; اما آن را بی خطر است به فرض خاموش-نگاهی به تدریج بازگشت به حالت عادی پس از این مستند به پایان می رسد. PLNG نیز آغاز فورس ماژور بند به تاخیر خاموش-نگاهی به حجم از تامین کنندگان خود را تحت قراردادهای بلند مدت خواهد شد که حفاظت از آن را از هر گونه مواد مسئولیت.
ما درک می کنیم که قراردادهای بلند مدت باید بند که نیاز به متناوب کاهش حجم به تنظیم شود در سال آینده با تامین کنندگان و همچنین به عنوان خارج از داوطلبان در نتیجه جلوگیری از هر گونه از دست دادن ارزش برای این شرکت است.

برش FY2020-22 EPS توسط 3-14%

ما ما را قطع EPS برآورد به (من) Rs 16.8 (-6%) در FY2020 حسابداری برای بازار فارکس مربوط به از دست دادن حدود Rs 1.7 میلیارد دلار در اجاره بدهی تحت Ind-به عنوان 116 مقررات برای Q4FY20 و ریزش حجم (ii) Rs 17.8 (-14%) در FY2021 کاهش کلی حجم به 17.2 mtpa از 18.2 mtpa در FY2020e با توجه به احتمال تاثیر از داخلی مستند در کوتاه مدت و تاخیر در سطح شیب دار تا از کوچی و (iii) Rs 22.4 (-3%) در FY2022 فاکتور در میزان متوسطی کاهش حجم. ما DCF-بر اساس FV کاهش به 300 تومان از Rs 325 پیش از آن. ما انتظار داریم که این شرکت برای ادامه پرداخت سود بالاتر انتظار سرمایه گذاری در پیشنهاد پروژه های خارج از کشور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im