پیتر Strzok می گوید او آماده است برای پاسخ به رئیس جمهور تهمت را “حملات است.”

سابق FBI agent ناسزا با تهمت و متحدان او توییتی شنبه شب چیزی است که او به ندرت می کند, برای پاسخ به رئیس جمهور که او را مسخره میکردند و همکار FBI التحصیل لیزا صفحه ساعت قبل در کاخ سفید است.

او به اشتراک گذاشته یک پیام از خود وکیل Aitan Goelman که گفت: “خشمگین آشکار هنوز بیشتر موارد خیانت خود از امنیت ملی ما را در خدمات خود استفاده سیاسی رئیس جمهور تهمت خروشان و تهدید کسانی که خدمتگزاران مردم وظیفه بررسی و یا شهادت خود را در مورد سریال در آوریم.”

Goelman افزود: “پیتر Strzok یک وطن پرست حرفه ای ضد جاسوسی عامل که در انجام این تحقیقات را به دخالت در انتخابات 2016 شده است توجیه توسط دو مستقل IG تحقیقات امروز خود را هدفمند توسط خود رئیس جمهور در عین حال یکی دیگر از unhinged حمله….”

Strzok خود را به طعنه یک پاسخ بیشتر.

“من باید یک معامله بزرگ بیشتر در مورد می گویند رئیس جمهور حمله به کسانی که با مسئولیت برای نگه داشتن او را پاسخگو باشد. آمریکا سزاوار بهتر” Strzok گفت.

در یک استیضاح جشن پیروزی در روز قبل از آن تهمت های مشترک مدافعان خود را که کمک به او را گول زدن متهم در دو اوکراین-مقالات مرتبط از استیضاح. او همچنین به شدت انتقاد کرد در رقبای سیاسی خود و در زمان چند عکس در سابق FBI مقامات که بررسی او و مبارزات انتخاباتی خود برای امکان توطئه جنایی با روسیه و انسداد عدالت از جمله سابق FBI مدیر James Comey.

تماس Strzok و صفحه “اف بی آی عاشقان” و “lowlifes,” تهمت تمسخر پیام های متنی بین دو ex-FBI مقامات که آمد به نور در طول یک بازرس کل وزارت دادگستری بررسی که در آن آنها ابراز ناباوری و انزجار در روز قبل و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“من می توانم به شما بگویم که به نظر من این crookedest ترین متقلب پلیدترین مردم من تا کنون دیده ام. آنها گفتند: این Strzok: “خدا هیلاری باید برنده 100 میلیون به یک است.’ این است که در مورد من این است که یک عامل از اف بی آی است. نگاه کنید که چگونه آنها اجازه دهید او. سی و سه هزار ایمیل حذف شده. هیچ چیز اتفاق می افتد به او. هیچ چیز اتفاق می افتد. این باور نکردنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Strzok و صفحه در زمان هیلاری کلینتون ایمیل و روسیه تحقیقات و پس از افشای پیام های متنی خود را و جمهوریخواهان را متهم کرد و آنها را بخشی از یک توطئه برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر چه بازرس کل Michael Horowitz, انتقاد هر دو تحقیقات DOJ ناظر است و مشخص نیست که تعصب آلوده است یا نه.

پس از اخراج شدن Strzok پرونده ختم غیر قانونی طرح دعوی در دادگاه در ماه اوت است. صفحه شکایت وزارت دادگستری و اف بی آی برای نقض حریم خصوصی با انتشار اطلاعات شخصی خود را به مردم است.

صفحه هنوز به پاسخ به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات اما او صدای جیر جیر صبح روز پنجشنبه در واکنش به شنیدن دادستان کل ویلیام Barr با ارسال یادداشتی به FBI سفارش سازمان برای روشن شدن هر گونه تحقیقات به 2020 نامزد با او.

“تصور کنید اگر اریک هولدر یا Loretta Lynch حال اجرا این سیاست در طول یا پس از کلینتون, ایمیل, بررسی,” او گفت: با اشاره به اوباما-دوران وکلای عمومی. “من نمی گویم که بخش نیست به خوبی در نظر گرفته شده, اما من فکر نمی کنم این راه حل آنها فکر می کنند آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de