پیتر Strzok آتش سوزی در لیندزی گراهام

پیتر Strzok castigated لیندزی گراهام پس از سناتور رونمایی از اسناد محرمانه که او گفت: از خود نشان داد “فاسد طبیعت” از روسیه بررسی است.

سابق FBI agent محکوم کرد رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را به ضرب گلوله در پشت گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا در پاسخ به کارولینای جنوبی جمهوریخواه نظرات در مورد یک سند نشان Strzok به شدت انتقاد یک فوریه سال 2017 نیویورک تایمز گزارش بستن تهمت کمپین به مقامات اطلاعاتی.

گراهام گفت: سند “نشان می دهد که پیتر Strzok و دیگران در F. B. I. رهبری باید آگاه از مسائل با” بریتیش سابق جاسوسی کریستوفر استیل پرونده که شامل تایید نشده ادعای روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و روسیه “که F. B. I. مصاحبه با استیل ‘اولیه subsource’ نشان داد.”

Strzok پاسخ از طریق وکیل خود.

“گراهام سناتور. بیانیه نشان دهنده یکی دیگر از تلاش های رئیس جمهور تهمت کنگره نوکران به استفاده از پیت کار محصول به رنگ روسیه تحقیقات به عنوان یک سیاسی witch hunt” Strzok وکیل Aitan Goelman در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط واشنگتن آزما.

در مشروح یادداشت Strzok که منجر به تیراندازی طوفان واحد بررسی تهمت کمپین در واکنش به یک ادعا است که FBI مقامات معتقد بودند استیل حال معتبر سابقه. “آخرین مصاحبه ها و تحقیقات آشکار استیل ممکن است در یک موقعیت به قاضی اطمینان از subsource شبکه,” او نوشت: در حاشیه.

“نظرات پیتر Strzok در مورد Feb. 14 نیویورک تایمز مقاله ویرانگر که در آنها پذیرش که هیچ شواهد قابل اعتماد است که هر کسی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همکاری با سازمان های اطلاعاتی در هر فرم” گراهام گفت. “اظهارات آقای Strzok سوال کل قضیه از این اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و آن را حتی بیشتر ظالمانه که مولر تیم ادامه داد: این تحقیقات برای تقریبا دو سال و نیم. علاوه بر این اظهارات Strzok افزایش نگران کننده سوال که آیا FBI بود impermissibly دریدن و تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده در ایالات متحده افراد.”

نیز منتشر شده توسط گراهام روز جمعه بود محرمانه 57-صفحه متن FBI در مصاحبه با یک منبع بالا برای استیل که مغایر با چند تا از پرونده را ادعا می کند.

با وجود این نگرانی استیل پرونده استفاده شد توسط اف بی آی به دست آوردن حکم به نظارت یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه الکترونیکی تلاش است که بعدها به شدت مورد انتقاد قرار توسط وزارت دادگستری مستقل ناظر است.

Goelman اصرار داشت که Strzok تا به حال هیچ دخالت در به دست آوردن اطلاعاتی خارجی نظارت قانون حکم هدف قرار دادن صفحه بود که هرگز شارژ با هر تخلف است.

“پیت نظرات به اشتباهی در مقاله نیویورک تایمز شد چیزی بیش از یک اختصاص داده شده ضد جاسوسی حرفه ای پشتکار بررسی صلاحیت عمومی گزارش از اطلاعات” Goelman گفت. “پیت که هیچ درگیری در این صفحه FISA تمدید در سال 2017, همیشه هشدار همکاران و مافوق از هر گونه اشتباه و یا اشتباهی که او آگاه بود.”

منابع گفته نیویورک تایمز که یکی دیگر از مقامات ارشد FBI ضد جاسوسی, رسمی, جنیفر, Boone, تحت نظارت یک تیم بود که مسئول بررسی پرونده و صفحه wiretap.

پس از انتشار اسناد گراهام گفت: وال استریت ژورنال است که او می خواهد “برای رفتن از پایین هرم به بالا و پیدا کردن که چگونه بسیاری از مردم مطلع شدند” در مورد منبع مصاحبه به عنوان بخشی از پانل به بررسی ریشه های روسیه بررسی است. دموکرات ها مطرح کرده اند و نگرانی که این تحقیقات یک با انگیزه های سیاسی تلاش برای حمله به رئیس جمهور رقبا.

Strzok که در زمان بخشی در روسیه و هیلاری کلینتون ایمیل تحقیقات نویسنده “افتتاح ارتباطات الکترونیکی” که در آغاز ضد جاسوسی اف بی آی تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. پس از DOJ بازرس کل Michael Horowitz, کشف anti-مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های متنی بین Strzok و FBI, وکیل, لیزا صفحه جمهوریخواهان را متهم کرد و آنها را بخشی از یک توطئه برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن. هوروویتس اما مشخص نیست که نظرات شخصی آلوده کار خود را.

اسناد محرمانه در مارس نشان می دهد Strzok ناگهان متوقف FBI از بسته شدن تحقیقات خود را به سرهنگ بازنشسته ژنرال مایکل فلین در اوایل ژانویه سال 2017 پس از کشف “هیچ اطلاعات موهن” در ورودی مشاور امنیت ملی. پیشین نوشته. Trey Gowdy سابق فدرال دادستان گفت: در ماه گذشته که Strzok است که به احتمال زیاد هدف از آمریکا وکیل جان دورهام جنایی تحقیق به روسیه بررسی است.

Strzok اخراج شد در ماه اوت سال 2018 و یک سال بعد از ثبت یک ختم غیر قانونی طرح دعوی در دادگاه. در صورت تکرار توهین با مغلوب ساختن پیشی جستن Strzok هشدار داد در ماه فوریه که او را “یک معامله بزرگ بیشتر در مورد می گویند رئیس جمهور حمله به کسانی که با مسئولیت او را نگه پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de