پیت Buttigieg دارای یک تیغ نازک سرب بیش از برنی ساندرز در آیووا انجمن با 100 درصد از حوزه گزارش.

Buttigieg بود 26.2 درصد از هيئت دولت معادل ساندرز به 26.1 درصد با توجه به نتایج رسمی. الیزابت وارن به حال 18 درصد جو بایدن به حال 15.8 درصد و ctq به حال 12.3 درصد است. دیگر نامزدها بودند به مراتب پشت سر.

به آسوشیتد پرسکه مسابقه تماس گرفته و گفت: “در روز پنج شنبه که آن را نمی خواهد اعلام برنده در آیووا انجمن به دلیل تنگ حاشیه و بی نظمی در این جلسه روند.

نهایی شمارش به تعویق افتاد برای سه روز به دلیل مشکلات با یک برنامه تلفن هوشمند است که حوزه مورد استفاده قرار گیرد به گزارش نتایج و چون از خطوط تلفن این ماجرا توسط حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حجم زیادی از تماس ها با توجه به برنامه های شکست است.

هر دو Buttigieg و ساندرز اعلام پیروزی در آیوا های مختلف بر اساس معیارهایی. Buttigieg آگهی در هيئت دولت معادل آن حزب استفاده خواهد شد برای تعیین نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها.

آیووا جوایز 41 نمایندگان متعهد به کنوانسیون کمی بیشتر از 1 درصد از کل. اما آن را برگزار کرده است outsized نفوذ زیرا آن اولین فرصت برای رای دهندگان به خود را می گویند در سال 2020 چرخه انتخابات.

ساندرز پیشرو در رای مردمی. در دور اول caucusing در شب دوشنبه ساندرز رهبری بیش از 6000 رای. در دور دوم که منجر منقبض شده به حدود 2,600 رای.

نمایندگان می تواند متفاوت از محبوب آرا به دلیل گرد کردن سکه flips یک و یک فرایند است که وزن برخی از حوزه بیش از دیگران بر اساس چگونه بسیاری از دموکرات ها رای داده اند در انتخابات قبلی است.

Buttigieg گفت که او خوشحال با نتیجه مهم نیست که چقدر نهایی نمایندگان در حال اختصاص داده است. “من آن را ترک به حزب برای رسیدن به این, اما شما می دانید آنچه که من می گویم این است که هیچ چیز نمی تواند به دور از آنچه اتفاق افتاده است در روز دوشنبه گفت:” سی ان ان. “این یک لحظه فوق العاده ای برای این جنبش است که ما ساخته شده است و در حال حاضر به دنبال به جلو به نیوهمپشایر و فراتر از آن.”

نیوهمپشایر دارای اولیه در 11 فوریه.

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز خواسته است تا دولت به retabulate نتایج با استناد به این مشکلات که ناشی از سه روز تاخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de