پیت Buttigieg اعدام استراتژی خود را, اما او هنوز هم نمی برد

پیت Buttigieg اعدام استراتژی خود را تقریبا کاملا. او برنده در آیووا به پایان رسید و در یک نزدیک تر-از-انتظار دوم در نیوهمپشایر.

اما کسانی که موفقیت های اولیه شکست خورده اند به منجنیق او را به عنوان مبارزات انتخاباتی طولانی استدلال به تبدیل شدن به یک جبهه-دونده برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. به جای او به سختی budged در ملی, نظر سنجی رای دهندگان از رنگ تبدیل شده نه در اعداد بزرگ به نامزدی خود را و افزایش سرمایه هرگز محسوس.

در حال حاضر Buttigieg که مانع شکستن نامزدی که حیرت زده حزب دموکرات با افزایش شهاب سنگی است و رو به جدی ترین آزمون هنوز به عنوان مسابقه ملی تبدیل.

 

Buttigieg انتظار می رود که به پایان خارج از سه شنبه به کارولینای جنوبی اولیه که در آن بیش از 60 درصد از رای دهندگان دموکرات سیاه و سفید هستند. مبارزات انتخاباتی خود را تنظیم انتظارات پایین است و در حال حاضر با عطف توجه به هفته آینده ‘سه شنبه’ و فراتر از آن. اما نظرسنجی ها نشان نمی دهد Buttigieg پیشرو در هر یک از این مقدماتی و مبارزات انتخاباتی خود را تعیین کرده است $13 میلیون صندوق جمع آوری هدف آن را می گوید آن نیاز به ضربه زدن به ماندن رقابتی است.

پس از ورود به نژاد زمستان سال گذشته Buttigieg outlasted چند سناتورها و فرمانداران و افزایش بیش از 80 میلیون دلار به عنوان او از شهردار ایندیانا چهارم بزرگترین شهرستان برای اولین بار آشکارا گی نامزد برای پیروزی نمایندگان در یک مهمانی ریاست جمهوری مسابقه.

 

او این کار را با ارائه خود را به عنوان یک نامزد که ارائه شده است که در این فرض جلو-دونده جو بایدن فاقد. او یک جوان جانباز از خارج از واشنگتن که صحبت از آینده به جای reminiscing در مورد گذشته است. اما دیگر نامزدهای نگه داشته پیوستن به این زمینه و یا ماندن در بیش از انتظار هل دادن Buttigieg به یک خوشه از میانه.

“پیت استراتژی وابسته به دیگران متزلزل,” دموکراتیک استراتژیست Joel Payne گفت. “اگر بایدن را از نژاد اگر وارن از نژاد پیت مرد. اما او هرگز نمی تواند کفش دیگر را به رها کردن به او اجازه می دهد برای ایجاد یک ائتلاف بزرگتر. استراتژی خود را همیشه وابسته-در-استراتژی دیگران.”

Buttigieg را دریافت کنید 4-نقطه دست انداز در نظر سنجی های ملی پس از او نماینده پیروزی در آیوا اما گزاف گویی وارد کردن پس از نیوهمشایر و او همچنان در 10 درصد در RealClearPolitics متوسط از نظر سنجی های ملی. همانطور که برای جمع آوری کمک های مالی Buttigieg انتخاباتی دسامبر با $6.6 میلیون در بانک را از $14.5 میلیون در ماه دسامبر.

“ما می دانیم که پیت بهترین موقعیت نامزد به ضرب و شتم برنی ساندرز و اطمینان از پیروزی دموکرات ها بالا و پایین انتخابات در ماه نوامبر, اما تنها در صورتی قادر به جمع آوری منابع ما نیاز به اجرای طرح ما” شان Savett سخنگوی این کمپین در بیانیه ای گفت. “به همین دلیل ما مجموعه ای از یک هدف جمع آوری اعانه از افزایش 13 میلیون دلار جلوتر از شنبه شد و تقریبا در نیمه راه وجود دارد.”

این مسابقه قرار بود در رفتن و صاف در حال حاضر با توجه به استراتژی است. اما بی مهارت از آیووا حزبی نتایج صدمه دیده Buttigieg توانایی های ارتباطی خود را بالا پایان.

ظهور مایکل بلومبرگ و نیم میلیارد دلار در او صرف در تبلیغات به رای دهندگان جایگزین دیگری برای بایدن. و آیووا نه کوچک شدن زمینه راه آن به طور سنتی می کند, ترک ctq در موقعیت به ادامه به New Hampshire.

‘ایراد اساسی’

برخی از دموکرات ها می گویند Buttigieg مبارزات استراتژی اما ناقص بود از زمان آغاز آن. Buttigieg هرگز در ارتباط با رای دهندگان سیاه پوست و لاتین, دو تا از مهم ترین رای گیری بلوک در حزب و بنابراین اعتقاد به این که قوی اجرای برنامه در دو شدت سفید متحده خواهد ترجمه برای حمایت از رای دهندگان از رنگ بود و بی اساس آنها استدلال می کنند.

“همیشه وجود دارد یک کشنده ایراد اساسی در مبارزات انتخاباتی خود که فقدان متنوع ائتلاف” Payne گفت. “حتی برنی قادر به ساخت خود را با Latinos. بایدن همواره آفریقایی رای دهندگان و پیت ندارد که. پیت همیشه که فاقد قانون دوم که شامل ساختمان یک ائتلاف است.”

Buttigieg افزایش شروع با سی ان ان تاون هال در ماه مارس گذشته. ظاهر کمک به او را جمع آوری بیش از $600,000 در 24 ساعت و لگد کردن یک tour-de-نیروی رسانه ها ظاهر. مقایسه باراک اوباما به سرعت به دنبال, اما وجود دارد سوال در مورد که Buttigieg بود و آنچه او ایستاده بود.

او صحبت کرد favourably در مورد ‘مدیکر برای همه’ و ‘سبز جدید” در تهران و اغلب مورد بحث عمده اصلاحات ساختاری مانند اضافه کردن قاضیان دیوان عالی کشور و یا انجام دور با کالج انتخاباتی است.

اما زمانی که بایدن انتخاباتی پراکنده, Buttigieg منتقل شده از مترقی لین ارائه خود را به عنوان یک عملگرا جزئیات متمرکز سیاستمدار. او رنگ و لعاب به الیزابت وارن برای جزئیات چگونه او را برای پرداخت ‘مدیکر برای همه” و ابداع خود را به بهداشت و درمان-مراقبت از پیشنهاد او خواستار ‘مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را’.

Buttigieg انتخاباتی ساخته شده است یک شرط بندی بزرگ در آیووا به دنبال تقلید از اوباما موفقیت وجود دارد در سال 2008. برای ماه مبارزات انتخاباتی خود telegraphed بالا پایان در آیووا راه اندازی خواهد او را به جلو-دونده وضعیت و حل و فصل نگرانی های طولانی بیش از نامزدی خود را.

او ادعا کرد پیروزی در جلسه شب حتی قبل از هر گونه نتایج منتشر شد چرا که عمده مشکلات فنی شمارش آرا. اما توجه بود در شمارش آرا فاجعه نه در Buttigieg.

“که با یکدیگر نقد و نظرسنجی ثروت باد آورده مبارزات انتخاباتی انتظار داشتند” با توجه به دموکراتیک عمل آشنا با مبارزه است. Buttigieg هنوز هم مطرح شده نزدیک به 3 میلیون دلار پس از آیووا قفقاز و حرکت طاقی او را به یک مکان دوم پایان در نیوهمپشایر با برنی ساندرز. اما Klobuchar تا به حال هک دور در نیوهمپشایر بحث در مقدماتی تجربه برای دفتر بیضی و ارائه رای دهندگان با یکی دیگر از نسیم جایگزین. “من قویا بر این باورند امی هزینه او گفت:” مایکل Ceraso که در خدمت به عنوان Buttigieg جدید Hampshire دولت مدیر برای چهار ماه سال گذشته است.

عدم حمایت

علاوه بر این Buttigieg اولیه موفقیت نقاب خود را از عدم پیشرفت با رای دهندگان از رنگ. رکورد خود در پلیس خصوص تعداد بازداشت ساکنان سیاه برای در اختیار داشتن ماری جوانا و دست زدن به او از یک پلیس-درگیر تیراندازی در تابستان گذشته و اشتباه در مبارزات انتخاباتی خود را در سمت چپ او را با کمی حمایت از رای دهندگان.

در نوادا Buttigieg به پایان رسید دور سوم تا حد زیادی انتهایی بایدن و ساندرز با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان.

با ساندرز دوم برنده Buttigieg ratcheted تا انتقاد خود از سناتور ورمونت, هشدار دموکرات ها که ساندرز بود بیش از حد تفرقه برای متحد کردن کشور و شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما در آن زمان ساندرز حال حرکت است.

“در یک لحظه که در آن برنی ساندرز در رهبری و دموکرات ها در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری است که;s جهت است که ما می خواهیم نامزدی مسابقه بروید و یا اینکه آیا ما می خواهیم یکی دیگر از راه” Buttigieg خبرنگاران در مبارزات انتخاباتی خود هواپیما پس از نوادا قفقاز. “پیام من به دعوت هر کسی که به دنبال راه دیگری برای دیدن است که تنها آنهایی که به ضرب و شتم او را در هر راه بودند و کنار هم قرار دادن اکثریت که آن را به نفع خود.”

دموکراتیک عمل آشنا با Buttigieg کمپین اذعان کرد انتقاد از ساندرز از Buttigieg و نامزدهای دیگر خیلی دیر شده بود. عمل اضافه شده که مهر ورود به مسابقه مکیده تا مقدار زیادی از اکسیژن دادن ساندرز یک سواری نرم و صاف تبدیل شدن به جلو-دونده.

پست-سه شنبه استراتژی

به عنوان مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد گذشته کارولینای جنوبی آن است که با تمرکز بر حفظ ساندرز در خلیج. “این مسابقه را تعیین نمی شود در ‘سه شنبه’,” the Buttigieg کمپین نوشت: در یادداشت منتشر شده در سه شنبه شب.

این یادداشت مشخص شده که چگونه مبارزات انتخاباتی در حال کار برای محدود کردن ساندرز’ نماینده مسافت در روز سه شنبه به عنوان مشاوران بر این باورند Buttigieg بهتر است قرار است در ایالات متحده است که رای گیری در تاریخ 10 مارس را عمدتا غرب میانه ایالات آریزونا و فلوریدا و اوهایو و ایلینوی در 17 مارس است.

Buttigieg کشیده شده است جمعیت بزرگ در تظاهرات در ‘سه شنبه’ متحده بیش از دو هفته گذشته برجسته شده حدود 9,000 مردم در آرلینگتون Virigina در روز یکشنبه و بسیاری از کارکنان مستقر شده اند به این کشورها از آیووا و نیوهمپشایر.

این کمپین نیز بارها و بارها اشاره کرد که Buttigieg تنها نامزد به شکست ساندرز در یک مسابقه و در نتیجه بهترین موقعیت او را در.

اما Buttigieg به تازگی رفت و در تلویزیون در ‘سه شنبه’ متحده و هفت شکل آگهی خرید او دوم-به-گذشته نامزد به انجام این کار.

بایدن اعلام کرد شش رقم آگهی خرید در این کشورها روز چهارشنبه. “ما می دانیم که اگر ما کوچک نیست ساندرز حاشیه پیروزی بیرون آمدن از شنبه او را بیش از حد بزرگ سرب در نماینده مسابقه برای هر کسی که به عقب” این یادداشت می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>