پیت Buttigieg به پایان می رسد غیر محتمل به ما پیشنهاد ریاست جمهوری

پیت Buttigieg کاهش یافته است از این مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در روز یکشنبه گفت که او دیگر نمی دیدم شانس برنده شدن بعد از هموطنان متوسط جو بایدن موفق به کسب یک پیروزی در کارولینای جنوبی است.

این حرکت را تکان داد تا دموکراتیک مسابقه برای انتخاب یک نامزد را در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات و آمد دو روز قبل از 14-وزارت امور خارجه سه شنبه نامزدی مسابقات که ارائه خواهد شد که بزرگترین انتخاباتی جایزه تا کنون.

Buttigieg یک زن 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا که به دست آورده حرکت اولیه پس از او به دقت برنده آیووا قفقاز در ماه گذشته به پایان رسید و دوم نزدیک در نیوهمپشایر بود به دنبال متحد دموکرات مستقل و متوسط جمهوریخواه رای دهندگان. اما او به پایان رسید و دور سوم در نوادا و چهارم در کارولینای جنوبی است.

“امروز یک لحظه از حقیقت … حقیقت این است که مسیر تنگ است برای نزدیک برای ما نامزدی اگر نه برای ما علت” Buttigieg گفت: حامیان در جنوب خم در یکشنبه شب. “هدف ما همواره به وحدت آمریکایی برای کمک به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برای برنده شدن در این عصر برای ما ارزش است.”

خروج خود را برگ شش رقیب در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری که یک بار تا به حال بیش از 20 نامزد. یک مشاور به رویترز گفت که Buttigieg حذف شد به جلوگیری از کمک به شانس پیشتاز برنی ساندرز سناتور ورمونت و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

“پیت بود و نه رفتن به بازی در نقش اسپویلر” گفت: مشاور که صحبت خواست نامش فاش نشود. “می تواند او را از طریق رفت سه شنبه و فراتر از آن? اطمینان حاصل کنید. اما این غرور ورزش است.”

Buttigieg و بایدن در تلاش برای صحبت کردن با تلفن در یکشنبه اما کانکت نشد با توجه به Buttigieg مشاور.

میلیاردر زیست تام Steyer رها شده پیشنهاد خود را پس از اتمام سوم در کارولینای جنوبی در روز شنبه.

پیشتر در روز یکشنبه دموکراتیک نامزدهای جشن سالگرد برجسته حقوق مدنی مارس در آلاباما در سال 1965.

برخی از نمازگزاران در آفریقایی-آمریکایی کلیسا در شهر سلما در ایالت آلاباما که در آن رویداد برگزار شد, تبدیل پشت خود را در حد متوسط ریاست جمهوری مدعی مایکل بلومبرگ که به نظر می رسد برای اولین بار در رای گیری روز سه شنبه پس از پرش چهار مسابقات.

بلومبرگ سابق شهردار نیویورک دریافت سرد پذیرش در تاریخی قهوه ای چپل AME Church در سلما پس از کشیش برگرد. Leodis قوی گفت: جمع آوری این تاجر میلیاردر در ابتدا رد دعوت به صحبت می کنند.

“من صدمه دیده بود من نا امید شده بود” قوی گفت: به عنوان بلومبرگ نگاه stonily. “من فکر می کنم این مهم است که او آمد و این نشان می دهد تمایل خود را تغییر دهید.”

حدود 10 نفر در کلیسای کوچک با یک زن و شوهر از صد در حضور ایستاد و تبدیل پشت خود را در بلومبرگ به عنوان او صحبت کرد در مورد نژادی و نابرابری.

بایدن و بلومبرگ در حال تلاش برای در حال حاضر خود را به عنوان حزب را بهترین انتخاب را در مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت ساندرز است که بیش از حد به سمت چپ برای پیروزی در انتخابات عمومی ،

‘فقط یک توهین’

سیاه رای دهندگان کلیدی دموکراتیک حوزه و بلومبرگ انتقاد شده است برای حمایت از استفاده از یک پلیس عمل به نام توقف و frisk در شهر نیویورک است که تشویق پلیس برای متوقف کردن و جستجو در عبور و مرور و به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوستان و لاتین.

“این فقط یک توهین برای او به اینجا می آیند. این بی احترامی به میراث این محل” لیزا براون که سفر به سلما از لس آنجلس به رویترز گفت پس از تبدیل او به بلومبرگ. او گفت: این ایده در اعتراض به بلومبرگ اظهارات تا به حال منتشر شده اما که او ایستاده بود به عنوان یک فرد و نه یک گروه سازمان یافته.

آرام اعتراض نشان می دهد بلومبرگ چهره یک صعود دشوار با برخی از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که بایدن به یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی است.

بایدن بود که معاون رئیس جمهور به سیاه برای اولین بار رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما به وضوح مورد علاقه در سلما کلیسا. او نشسته بود توسط کشیش رو pews که بلومبرگ نشسته و درخشان مقدمه از نماینده ایالات متحده تری Sewell سیاه, آلاباما, نماینده مجلس.

“او به دست آورده حق بود در این منبر و به آدرس شما در حال حاضر” Sewell به جمعیت گفت.

نامزدها بودند در سلما به علامت 55 در سالگرد “یکشنبه خونین” زمانی که حقوق مدنی راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم سربازان دولت و پلیس محلی در حالی که عبور از پل.

‘به دنبال یک دموکرات’

برخی از حزب دموکرات مقامات ابراز نگرانی در هفته گذشته در مورد ساندرز’ اولیه افزایش و نگران کننده است که خود را سیاست تهاجمی اولویت ها از جمله احداث اجباری دولت-اجرای سیستم بهداشت و درمان برای همه در محل بیمه بهداشتی خصوصی می تواند خاموش متوسط رای دهندگان به شدت مورد نیاز به دفاع از رقابتی کرسی در کنگره است.

“من فکر می کنم حزب دموکرات است که به دنبال یک دموکرات – و نه سوسیالیستی و نه سابق جمهوری خواه حزب دموکرات – به بود خود را نامزد” بایدن گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

بایدن مرجع سابق جمهوریخواه به نظر می رسد شده اند با هدف بلومبرگ که روشن احزاب چند بار در زندگی حرفه ای او.

ساندرز حمله بایدن برای گرفتن کمک از سازمان های سیاسی به نام سوپر پکس و میلیاردرهای در آنچه او گفته بود هزینه طبقه کارگر, طبقه متوسط و کم درآمد مردم است.

“من نمی رفتن به خانه های افراد ثروتمند مانند جو بایدن” ساندرز گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

بایدن نشدم ساندرز در جمع آوری کمک های مردمی و سازمان در سه شنبه متحده و فراتر از آن.

ساندرز برنامه ریزی برای کمپین روز یکشنبه به شدت دموکرات کالیفرنیا جایی که او در نظر سنجی.

Sanders کمپین گفت: یک شبه آن را مطرح $46.5 میلیون نفر از بیش از 2.2 میلیون دلار کمک مالی در ماه فوریه مبلغ زیادی کوتولگی چه هر دیگر نامزد حزب دموکرات مطرح شده در سال گذشته در هر دوره سه ماه.

بایدن گفت: مبارزات انتخاباتی خود مطرح کرده بود بیش از 10 میلیون نفر در دو روز گذشته تقویت شده توسط خود کارولینای جنوبی برنده شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>