‘آزار’: ایالت ممنوعیت در مجمع افزایش آزادی مذهبی نگرانی

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دهید بیشتر فرمانداران به موضوع stay-at-home سفارشات برخی از رهبران مسیحی بر این باورند که فشار برای لغو خدمات در نقض آزادی مذهبی.

فرمانداران گرفته اند واگرا مواضع در مورد نحوه رسیدگی به سوال از آزادی مذهبی در طول یک بیماری همه گیر. در ایالات آمریکا مانند نیویورک و اوهایو کلیساها معاف از ممنوعیت اجتماعات بزرگ هستند اما با این وجود توصیه به رعایت آنها است. میشیگان بیش از حد را شامل نمی شود کلیساها در ممنوعیت آن, اما تنها پس از دولت جمهوری قانونگذاران را متقاعد به لیبریا گرچن Whitmer که تعطیل عبادت خدمات می تواند تشکیل یک درگیری بین کلیسا و دولت است.

در کشورهایی مانند لوئیزیانا و ایندیانا فرمانداران دستور داد که بیش از 10 نفر می تواند جمع آوری در هر فضای عمومی از جمله برای عبادت. در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم روز سه شنبه اعلام کرد این بزه تا مارس 23 برای حضور در یک کلیسا سرویس با بیش از 10 نفر است. این دستورات باید با الهام از مقاومت مواجه شبان که با استناد به متمم اول قانون اساسی می گویند که آنها باید اجازه داده شود که تصمیم گیری برای خود را دارند.

تونی طلسم, پاستور از زندگی خیمه کلیسا در لوئیزیانا به نام لیبریا جان ادم ادواردز در فرمان اجرایی “با انگیزه های سیاسی.” در defiance, Spell, خدمات برگزار شد سه شنبه گذشته که بیش از 300 نفر حضور داشتند. در خطبه او بود که livestreamed در Facebook, Spell به نام روی دیگر کشیشان را نیز نگه داشتن خدمات و “اجازه ندهید که ترس از آزار و اذیت از هر مقام دولتی هر دیکتاتور قانون جلوگیری از شما را از پرستش خدا که ما متمم اول قانون اساسی ایالات شما مجاز به انجام این کار در هر فرم.”

زمانی که پلیس وارد به شکستن خدمات طلسم گفت: در زمینه “حقوق مذهبی” او ادامه خواهد داد به “مونتاژ مهم نیست که چه کسی می گوید.”

در زمان ادواردز را اعلام کرد که بیش از 50 نفر می تواند جمع آوری در هر فضا. که روز شنبه به عنوان لوئیزیانا شد یکی از بدترین ضربه متحده در coronavirus همه گیر ادواردز صادر شده به منظور محدود کردن تجمعات به 10 نفر. املا برگزار می شود یکی دیگر از خدمات این زمان جذب بیش از 1000 نفر در سراسر کلیسا هفت دانشگاه.

در روز سه شنبه, طلسم همچنین خدمات برگزار شد که در آن او گفت که عبادت آنها خواهد بود اگر آنها شفا قرارداد coronavirus. قبل از سرویس طلسم سی ان ان گفت که لوئیزیانا که به حساب نمی آید کلیساها به عنوان “ضروری” و بنابراین معاف از ممنوعیت اجتماعات بزرگ شد و حمله به آزادی مذهبی.

“اگر آنها, از هر دری در این شهر پس از آن من خواهد شد من درب” املا گفت. “اما شما نمی توانید می گویند که خرده فروشان ضروری هستند اما کلیسا نیست. که آزار و اذیت از ایمان است.”

در تنسی گرگ لاک پاستور از چشم انداز جهانی کتاب مقدس کلیسا قرار داده تا شبیه مقاومت پس از کالیفرنیا ، بیل لی گفت: کلیساهای “به خطر انداختن زندگی مردم” اگر آنها همچنان به برگزاری خدمات. لاک گفت که کلیسای او است “ضروری خدمات” برای جامعه است و او قصد دارد تا آن را باز نگه دارید.

“آن را در مورد هر کس دیگری ایمان. آن را در مورد ایمان من. آن را با اعتقاد و بنابراین ما می خواهیم به ترک کلیسا باز می شود یک مرکز در جامعه برای کمک به افرادی که نیاز ما” Locke گفت: Tennessean. “آنها نیاز به کسی ایستاده به امید در همه هرج و مرج و بنابراین ما فقط ارائه امیدوارم به همین دلیل ما در حال باز می ماند.”

لاک که فعال آنلاین زیر نیز ادعا کرد در یک صدای جیر جیر که Facebook حذف کرده بود یکی از پست ها تبلیغات خود را در خدمات کلیسا برای “هماهنگی آسیب و ترویج جرم و جنایت است.”

سوال از آزادی مذهبی در طول یک بیماری همه گیر به شدت متکی بر جاذبه شرایط گفت: Ryan تاکر مدیر برای مسیحی وزارتخانه در داد دفاع از آزادی یک گروه است که دارای تخصص در آزادی مذهبی موارد است. دولت او گفت: می توانید بپرسید کلیساها به نزدیک و یا حرکت می کند خدمات خود را آنلاین به طوری که آنها نشان می دهد “علاقه فوتی و فوری” برای انجام این کار است.

“در طول این زمان فوق العاده ای از آن قابل تصور وضعیت فعلی شامل این جهانی همه گیر ممکن است واجد شرایط به عنوان فوتی و فوری دولت بهره,” او نوشت: به رهبران کلیسا در مواجهه با محدودیت های مذهبی عمل.

اما تاکر افزود: دولت هنوز هم باید احترام کلیساها توسط “حداقل محدود به این معنی است.”

“در این مورد, موقت, به طور مساوی اعمال می شود محدودیت ممکن است برآورده است که استاندارد,” او گفت:. “اما اگر این محدودیت ها بی ارزش طولانی مدت و یا تقویت و یا اگر دین را هدف قرار داده است توسط برخی از دولت های بدن, پس از آن که تجزیه و تحلیل ممکن است تغییر کند.”

در ایندیانا سوال از “حداقل محدود به معنی” در حال حاضر بوجود آمده در درون دولت وزارت دادگستری. دولت دادستان کل Curtis تپه روز سه شنبه اصلاح Allen County کمیسیون بهداشت و درمان دبورا McMahan برای سفارش است که او گفت: موجود “بر خلاف قانون اساسی تبعیض مذهبی” از آنجا که آن را به طور خاص هدف قرار کلیساها در stay-در-خانه سفارش.

که McMahan ایستاده ممنوع گروه از بیش از 10 تجمع مردم به دلایل مذهبی و یا در کلیسا ساختمان. وی در پاسخ به تصمیم برخی از کلیساها به ادامه جلسه در گروه های کوچک در کلیسا خواص.

ایندیانا است پس از صدور ایالت اقامت در خانه سفارش که شامل محدودیت در جمع آوری و اندازه برای کلیسا.

حتی در کشورهای که در آن کلیسا معاف از ممنوعیت برخی از کلیساها نگران اند که به نزدیک خواهد بود به غار به محدودیت های مذهبی در بیان. این هفته سنگ جامد در یک کلیسای پروتستان در اوهایو اعلام کرد در وب سایت خود را که کلیسا را در طول شیوع همه گیر. آن را اشاره به متمم اول قانون اساسی را تضمین “آزادی در مورد دین بیان و مونتاژ” در آن استدلال است.

“ما احترام هر فرد حق انتخاب یا برای آمدن به خدمات ما و یا سازمان دیده بان آنلاین” کلیسای رهبری گفت. “ما بر این باور است که مهم است برای ما درب را باز باقی می ماند هر که آمد به عبادت و دعا در طول این زمان از چالش های بزرگ در کشور ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>