credit, rbi, economic survey, bilateral netting, market to market exposure, financial systemهمانطور که در حال حاضر دو جانبه توری برای قراردادهای مالی مجاز نیست در هند.

دولت پیشنهاد کرده است برای تدوین یک قانون برای گذاشتن یک مکانیزم برای توری از قراردادهای مالی که به آن معتقد است را بهبود اعتماد سرمایه گذاران و همچنین گسترش دامنه پیش فرض های اعتباری (CDS). بررسی های اقتصادی یک توضیح مفصل در منافع دو جانبه را قادر می سازد تور. دو جانبه تور توافق را قادر می سازد دو پیمانکاران در مالی قرارداد برای جبران ادعا می کند در برابر یکدیگر برای تعیین یک شبکه پرداخت تعهد ناشی از یک مقابل دیگر.

همانطور که در حال حاضر دو جانبه توری برای قراردادهای مالی مجاز نیست در هند. در غیاب دو جانبه توری RBI مقررات نیاز به بانک ها برای اندازه گیری اعتبار قرار گرفتن در معرض مقابل برای بیش از ضد (OTC) قراردادهای مشتق شده بر اساس ناخالص مشخص شده به بازار (MTM) به جای قرار گرفتن در معرض خالص MTM قرار گرفتن در معرض.

اخبار مرتبط

بالاتر سرمایه نظارتی بار باعث می شود فعالیت های تجاری برای قراردادهای مالی بیشتر سرمایه بر ترجمه به هزینه بالاتر از معامله این بررسی اعلام کرد. برای سی دی — ابزار مورد استفاده برای پوشش ریسک اعتباری در معرض آن خفته باقی مانده در بازار هند اعلام کرده است که بزرگ مثبت است. مستقل با درآمد ثابت و فارکس متخصص Manish Wadhawan گفت: وجود نیاز مبرم به محصولات مانند سی دی برای موفقیت به دلیل آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته در بازارهای وام و اعتبار.

“ما را دیده اند بسیار دارای مقالات ناگهان تبدیل به پیش فرض. از این نقطه نظر اجازه می دهد توری از قراردادهای مالی بسیار مهم و نقطه عطف خواهد کرد که کاهش هزینه های بازار را انتخاب کنید که به پرچین خود را در مواجهه با بدهی مقالات” Wadhawan گفت.

بررسی بیشتر گفت: ایجاد یک چارچوب قانونی برای دو جانبه نزدیک کردن شبکههای کمک خواهد کرد کاهش ریسک اعتباری و سرمایه نظارتی بار برای بانک ها و آزاد کردن سرمایه برای دیگر تولیدی با استفاده از برش مصون سازی هزینه ها و نقدینگی نیاز برای بانک ها و نمایندگی های اولیه و بازار سازان موجب تشویق مشارکت در OTC بازار مشتقات به پرچین در برابر خطر است.

شرکت کنندگان در بازار نیز نشان داد که مسئله اصلی هنوز باقی مانده است unaddressed. مستقل کارشناس بازار MS Gopikrishnan گفت: همانطور که در حال حاضر آن است که تنها سازندگان بازار که مجاز به خرید و فروش سی دی های. “سرمایه گذاری جامعه تا کنون تنها مجاز به خرید اعتباری سواپ به طور پیش فرض خود را در مواجهه و مجاز به نوشتن/فروش یک سی دی. به عنوان یک نتیجه این کاهش به نفع سازندگان بازار در خرید و فروش در سی دی ابزار به عنوان آنها خواهد بود گیر با یک طرف می پردازد. اگر سرمایه گذاری جامعه نیز مجاز به فروش سی دی, من فکر می کنم یکی از بزرگترین تنگناها از این بازار خواهد بود حذف شد,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی