In another instance, it contended that as hygiene and health were important for women, it would not be possible to post them in areas that didn’t have the requisite infrastructure. در یکی دیگر از نمونه این ادعا که به عنوان بهداشت و سلامت شد و مهم برای زنان آن ممکن نخواهد بود برای ارسال به آنها را در مناطقی که نمی باید زیرساخت های لازم.

زمانی که دهلی نو HC در سال 2010 دستور داد نیروهای مسلح به گسترش منافع همان به زنان به عنوان آن را تا به حال به مردان در شرایط اعطای کمیسیون دائمی بسیاری در نظر گرفته آن را پایان یک نبرد طولانی برای بسیاری از زنان بودند که برای اولین بار راه اندازی شده در سال 1992. در حالی که نیروی هوایی هند این بود که ارتش و نیروی دریایی گیر کرده به اسلحه های خود را در مورد اجازه دادن به زنان افسران کمیسیون دائمی. در واقع دولت با وجود درخواست های مکرر تنها با صدور دستورالعمل در ماه فوریه گذشته به اعطای کمیسیون دائمی برای زنان قابل استفاده prospectively. اما در حال حاضر دادگاه عالی نیمکت را رد کرده است دولت انتخابی در برنامه قانون و کارگردانی کرده است که نیروهای خود را برای اعطای کمیسیون دائمی به همه مایل زنان افسران همتراز با افسران مرد.

در برگزاری موقعیت دولت را قابل دفاع و عملی دادگاه گفت که دولت نمی تواند قبول زنان به صورت تمام خدمات و سپس آنها را بدانند نا مناسب برای نقش های خاص. در حالی که هند آمده است یک راه طولانی از سال 1992 تبعیض جنسیتی است که هنوز هم رایج در نیروهای آن تبدیل شده است تا حدودی ساختاری به عنوان آشکار است از زبان دولت را در پاسخ به درخواست ثبت شده در انگلستان است. دولت معتقد است که به یک راه زندگی و خواستار فداکاری آن را نامناسب برای زنان به داشتن نقش های خاص. در یکی دیگر از نمونه این ادعا که به عنوان بهداشت و سلامت شد و مهم برای زنان آن ممکن نخواهد بود برای ارسال به آنها را در مناطقی که نمی باید زیرساخت های لازم. و حتی آن را استدلال کرد که از آنجا که اکثر گردان عمدتا مرد وجود دارد که به اعتدال رفتار برای زنان افسران. در حالی که دادگاه هم اعتصاب کردن این استدلال برجسته است که نگرش های مورد نیاز برای تغییر, آن را هنوز هم می تواند دشوار برای پیدا کردن پذیرش. کمیسیون دائمی خواهد, البته, اعطا می شود, اما به عنوان فرماندهی مواضع مبتنی بر اجرای ضوابط آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه بسیاری از رسیدن به آن موقعیت. دادگاه کار خود را انجام داده در حال حاضر از آن است که بر دولت و برنج از نیروهای مسلح به اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که برابری.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی