‘مردم را آماده کرده ایم متفاوت’: Birx می گوید که دست زدن به کروناویروس مجموعه ما را

Dr. دبورا Birx گفت: کشورهای خارجی را بهتر است مجهز برای مقابله با کروناویروس حال چین و سازمان بهداشت جهانی بوده است شفاف تر در این بیماری همه گیر را در اوایل روز است.

“شما واقعا باید به عقب برگردید و از خودتان بپرسید” چرا وجود ندارد این سطح از شفافیت در زمانی که این ویروس منفجر شد?'” Birx گفت: در نظر. “من فکر می کنم مردم را آماده کرده ایم متفاوت اگر آنها تا به حال شناخته شده در سطح توانايی انتقال این ویروس است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد او در تعلیق ایالات متحده کمک های مالی به این که به عنوان یک نتیجه از آنچه که او گفته بود و بین المللی سازمان بهداشت botched دست زدن به ویروس.

“تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت وقوع می توانست موجود در آن منبع با کمی مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این ویروس که بیمار بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 25 ، 000 نفر در ایالات متحده به این باور است که منشأ در یک به اصطلاح “مرطوب بازار” در ووهان چین در اواخر سال گذشته.

دولت چین گزارش سکوت خبرچین که هشدار داد که این ویروس می تواند به راحتی و به علت یک بیماری همه گیر در نتیجه از دست دادن عظیم از زندگی است.

این که اعلام شده در Jan. 14, “تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال رمان coronavirus.”

هنوز این ویروس به اروپا و کشورهای دیگر در سراسر جهان در نهایت قبل از رسیدن به خاک آمریکا. نتیجه این شده است یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بحران در تاریخ آمریکا است.

بیمارستان در شهرستانها عمده ایالات متحده سرازیر شدند با بیمار COVID-19 بيمار و مستند اقدامات تقریبا در هر کشور منجر به یک رکورد تعداد زیادی از مردم برای پر کردن بیکاری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و مشتاق برای دریافت بخش های زیادی از این کشور بازگشایی شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1 و قول داد برای نگه داشتن کسی که “پاسخگو” برای ارائه بیشتر هشدار داد.

دموکرات ها و برخی از گزارش های رسانه ها پیشنهاد کرده اند این بود که تهمت نادیده گرفته و علائم هشدار دهنده.

بین المللی سازمان بهداشت مدیر گفت: در این هفته او نا امید شده بود به یاد بگیرند که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال متوقف بودجه به چه کسی است.

“ایالات متحده آمریکا بوده است دیرینه و دوست سخاوتمندانه به کسی که, و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد تا” مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. “ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به منظور توقف در بودجه به سازمان بهداشت جهانی است.”

Birx یک عضو برجسته کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی توضیح داد که چگونه اطلاعات دقیق در مورد ویروس ها به ویژه مهم است در مراحل اولیه آن.

“شما باید برای افزایش سطح خود را از گزارش و شفافیت” او گفت:. “از آنجا که آن را یک بیماری جدید هر کلمه و هر تجربه ای که شما می شود بسیار مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im