مردم می میرند’: خشونت متحده-چین برخورد ممکن است به زودی عضو ارشد جمهوریخواه مجلس می گوید

خشونتآمیز بین ایالات متحده و چین می تواند در سال با توجه به یک قانونگذار آمریکایی با احتیاط از پکن توسعه سیاست خارجی است.

“من پیش بینی وجود خواهد داشت یک برخورد در آینده سه تا شش ماه” فلوریدا در کنگره تد Yoho بالا جمهوریخواه در کمیته فرعی روابط خارجی مجلس برای آسیا گفت: واشنگتن آزما.

Yoho پیش بینی گواه به سوء ظن آمده است که به توصیف ایالات متحده-روابط چین در سال های اخیر ایالات متحده با مقامات اطلاعاتی ارزیابی که بزرگترین کمونیست قدرت به راه انداختن “جنگ سرد” علیه واشنگتن است. که رقابت در عرصه اقتصادی و بین جاسوسی سازمان های, اما Yoho فکر می کند آن را به زودی می تواند به نوبه خود زدنی که چین به دنبال تشدید کنترل خطوط حمل و نقل در اطراف مرزهای خود.

“دانستن چین, من فکر می کنم آنچه که آنها انجام می رم یکی از کشتی های ما و می گویند که این یک اشتباه بود” Yoho گفت: در حالی که بحث در مورد ایالات متحده تمرینات نیروی دریایی در دریای چین جنوبی است.

U. s. Pacific Fleet سرزنش مقامات چین برای به خطر می اندازند برخورد در سال 2018 از طریق یک کشتی جنگی را “نا امن و غیر حرفه ای” رویکرد به آمریکا هدایت موشکی ناوشکن. و دریاسالار چینی نیز افتخار درباره احتمال حمله به آمریکا حامل wagering که از دست دادن چنین از زندگی در آمریکا را ترک ایالات متحده رهبران و افکار عمومی “وحشت زده” از قدرت نظامی در منطقه مورد مناقشه.

“من فکر می کنم تمام کسانی که امکانات” Yoho گفت. “به نزول حامل امر می تواند یک اشتباه بزرگ برای حمله به هر یک از کشتی های ما خواهد بود یک اشتباه بزرگ است, اما من فکر می کنم آنها در حال حاضر به خطر که برای تست آب. و متاسفانه مردم خواهد مرد. آن را فقط می تواند یک اشتباه اگر آنها که برای آنها.”

رئیس جمهور تهمت مستقر تعرفه ها در پیگیری یک قرارداد تجاری با چین عصبی پکن. و چین را به جاسوسی و تلاش در ایالات متحده آنقدر گسترده است که مقامات FBI در حال باز کردن “یک چین جدید-مرتبط با ضد جاسوسی مورد در هر 10 دقیقه” با توجه به FBI مدیر کریستوفر Wray.

مقامات چینی حفظ که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم misjudging و در نهایت لکه دولت خود را.

“در حال حاضر چین سیاست آمریکا مبتنی بر بیمار مطلع استراتژیک پیش بینی غلط و مملو از احساسات و امیال و McCarthyist تعصب” وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: پنج شنبه. “اگر ایالات متحده فاقد اعتماد به نفس باز بودن و شمول به چنین حد و بخواهد به التماس کردن به ‘چین تهدید’ از انواع مختلف آن پارانویا ممکن است به نوبه خود به نبوت خود انجام در پایان روز است.”

چنین اظهارات فاقد اعتبار در Yoho ذهن چون چین مستقر دارایی های نظامی به جزایر مصنوعی در دریای چین جنوبی است. کسانی که استحکامات را گسترش داده اند در سال های پس از چینی دبیر کل شی جین پینگ گفت که باراک اوباما در سفر خود به کاخ سفید است که “چین قصد ندارد به دنبال نظامی” از جزایر مصنوعی.

“ما در حال انجام این آزادی ناوبری است که ما انجام داده ایم به اجازه دهید مردم می دانند که منطقه یک کانال باز برای تجارت” Yoho گفت: با اشاره به نظامی اخیر دریل. “ما در حال تلاش نیست که به ادعای زمین. ما فقط تلاش برای نگه داشتن حکومت قانون است. و چین است که در تلاش برای بازنویسی قانون و هنجارها و بدون کنترل آنها ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ملاقات اخیرا با یک مقام ارشد چینی در هاوایی اما دیدار رفت و ضعیف به گفته یک مقام وزارت خارجه که گفت که این مقام چینی “نمی تواند به عنوان واقعا آینده” در روبرو می شوند.

چین دیپلمات ارشد پیشنهاد یک دیگر گفت و گو در مورد “یک لیست از مسائل که نیاز به مدیریت صحیح” را به عنوان او قرار داده و آن را پنج شنبه. “دو طرف باید آنها را مدیریت خوبی در روح به دنبال زمینه های مشترک در حالی که کنار گذاشتن تفاوت به طوری که برای به حداقل رساندن تاثیر آنها بر و آسیب به کلی چین-روابط ایالات متحده.”

Yoho پیشنهاد کرد که مقامات ایالات متحده باید به شکل از چگونه به اندازه کافی برای جلوگیری از چین بدون در نظر گرفتن نوع عمل است که به تحریک رژیم دلیلی و یا از سوی دیگر دعوت پرخاشگری از طریق ظاهر از ضعف است.

“ایالات متحده مایل به ایستادن به آنها که ممکن است چین را از دست,” او گفت:. “است که می شود چیزی است که آنها را از دست بدهند و آنها را پشیمان خواهد کرد اما ما را نمی توان مرعوب چرا که ممکن است اتفاق می افتد. من فکر می کنم این تهدید واقعی است که اگر ما هیچ کاری انجام نمی ما می دانیم که آن را اتفاق می افتد. و پس از آن که شما به قدرت بیشتر به چین به نگه داشتن انجام آنچه آنها انجام می دهند. بنابراین شما می دانید اجازه دهید فقط امیدوارم که دیپلماسی کار می کند و چین پشت خاموش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de