مردم ماندن در خانه در کلکته به عنوان “Janata حکومت نظامی’ آغاز می شود

coronavirus in india, coronavirus india, janta curfew, curfew meaning, curfew, modi speech today, janata curfew, narendra modi, 22 march 2020, china coronavirus, modi speech, janatha curfew pm modi, janta curfew meaning, curfew in india, modi news, janata curfew meaning, pm modi speech, modi live speech, karfu meaning, modi announcement today, curfew meaning in tamil, curfew meaning in marathi, corona virus india, janata curfew corona, covid 19 india, coronavirus update india, corona cases in india, italy, india coronavirus, coronavirus cases in india, janata curfew, corona in india, italy coronavirus, corona india, corona update india, coronavirus news india, corona virus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus india update, kanika, coronavirus italy, china, latest news india, coronavirus in india update, corona virus update india, total coronavirus cases in india, coronavirus symptoms, coronavirus vaccine, coronavirus treatmentبیشتر کسانی که درگیر در خدمات ضروری دیده می شد در جاده ها رفت و آمد به کار می کنند.

خیابان های کلکته عینک خالی نگاه و اماکن عمومی باقی مانده خالی از سکنه در روز یکشنبه به عنوان “Janata حکومت نظامی” را به پیشنهاد نخست وزیر نارندرا مودی برای مقابله با گسترش coronavirus آغاز شد. 14-ساعت-طولانی ‘Janata حکومت نظامی’ است که بخشی از اجتماعی فاصله ورزش برای جلوگیری از گسترش ویروس. آن آغاز شد و در ساعت 7 صبح و پایان خواهد رسید در 9 pm. معمولا شلوغ گردشگاه Dalhousie فرودگاه و ایستگاه راه آهن عینک ترک نگاه به مردم ماند در داخل خانه به حمایت از نخست وزیر تماس بگیرید.

بیشتر کسانی که درگیر در خدمات ضروری دیده می شد در جاده ها رفت و آمد به کار می کنند. شرقی و جنوب شرقی راه آهن لغو تمام پست/قطار اکسپرس نشات گرفته از دو منطقه بین 4 هستم و 10 بعد از ظهر روز یکشنبه در نمایش ‘Janata حکومت نظامی’ را اجرا اسکلتی قطار محلی خدمات در این روز مقامات گفته بود در روز شنبه. تعداد موارد تایید شده در کشور با صعود به چهار دولت بود دستور shutdown از یک میزبان از اماکن عمومی از جمله رستوران ها و کافه و کاباره ها و پارک های تفریحی و ماساژ سرو موزه ها و باغ وحش ها تا 31 مارس است.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de