مردم فقط نمی خواهید برای گوش دادن به سی ان ان دیگر’: مغلوب ساختن پیشی جستن spars با Acosta “و زننده snarky’ coronavirus سوال

Pساکن تهمت sparred با سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا او پس از پیشنهاد رئیس جمهور در ابتدا عنوان به شدت از coronavirus بحران در ایالات متحده است.

“برو جلو اجازه می دهد آن را به یک شات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که تماس در Acosta به یک سوال بپرسید در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز دوشنبه.

Acosta ذکر تعدادی از اظهارات رئیس جمهور ساخته شده است در مورد ویروس در هفته های اخیر قبل از درخواست اگر او هر چیزی برای گفتن به کسانی که رد او در پاسخ به شیوع بیماری است.

“‘ما آن را بسیار تحت کنترل در این کشور … آن را به ناپدید می شوند. آن را مانند یک معجزه'” Acosta به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفت. “4 مارس:” ما تعداد بسیار کمی از مردم در این کشور آلوده است.’ آوریل 10: ‘ما در حال آماده شده است. ما در حال انجام یک کار بزرگ با آن است. آن را برای رفتن به دور. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.’ چه چیزی به شما می گویند به آمریکایی ها بر این باورند که شما این اشتباه است؟”

“اگر شما نگاهی به آن فرد اظهارات همه آنها درست است. ‘آرام بماند. آن را دور خواهد رفت.’ شما می دانید, آن است که رفتن به دور. و آن را دور خواهد رفت و ما در حال رفتن به یک پیروزی بزرگ'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “افرادی مانند شما و سی ان ان که می گویند چیزهایی مانند آن. این که چرا مردم فقط نمی خواهید برای گوش دادن به سی ان ان دیگر.”

اگر او می خواست به مردم را وحشت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می تواند انجام دهد که به راحتی.

“من نمی خواهم وحشت در کشور است. من می تواند باعث وحشت بسیار بهتر از حتی شما,” او گفت:. “من می خواهم شما را مانند یک جزئی لیگ, بازیکن, اما شما می دانید چه ؟ من نمی خواهم به انجام این کار است. من می خواهم به کشور ما آرام می شود.”

رئیس جمهور به پایان رسید با یک شات در Acosta, کسی که با او به طور منظم استدلال در جلسات مطبوعاتی.

“به جای درخواست زننده snarky سوال که شما باید بپرسید یک سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از تبدیل شدن به یک خبرنگار و در حال حرکت با کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>