مردم همین حالا با من تماس آرون Govil آنها با من تماس Ram, می گوید: “Ramayan’ ستاره

Ramayan, Ramayan actor, Arun Govil, Ramanand Sagar, Deepika Chikhalia, Goddess Sita, ramayan on doordarshan, coronavirus outbreak, ramcharitmanasمجموعه تلویزیونی الهی خشم در آن زمان. (اکسپرس بایگانی عکس)

زمانی که یکی تلاش می کند به تصور Lord Ram آنها استناد آرون Govil چهره خندان از Ramanand ساغر را “Ramayan” و بازیگر می گوید او شگفت زده است که حتی پس از 33 سال تصویر خود را به عنوان نجیب شاهزاده است تازه در ذهن بینندگان است.

حماسه نشان می دهد, که همچنین, ویژه, Deepika Chikhalia به عنوان الهه سیتا آغاز آن و در عین حال یکی دیگر از برنامه تلویزیونی در Doordarshan در روز شنبه. آن را دوباره می آید و در زمانی که کل کشور تحت 21-day مستند برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. بر اساس Valmiki Ramayan و Tulsidas’ Ramcharitmanas سری بود در اصل پخش در طول سال 1987-88 دوره است.

اخبار مرتبط

چنین بود که موفقیت آن است که هر دو Govil و Chikhalia همراه با سونیل Lahri که essayed Lakshman بودند یکباره به بت پرستی وضعیت. Govil شروع به کار خود را در موسیقی در سال 1977 با Tarachand Barjatya را Paheli که او دنبال کرد تا با بازدید مانند Sawan Ko Aane انجام و Saanch Ko Aanch Nahin.

“Ramayan” آمد و به او و پس از او با ساغر در یکی دیگر از سری محبوب Vikram و Betaal. “من به یاد داشته باشید من تا به حال با توجه به استماع Ram, و من شکست خورده در ابتدا. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. این عکس اتفاق افتاده با نگاه و آرایش اما من به دنبال مانند خداوند رم.

“سپس ما به فکر اضافه کردن یک لبخند و سپس همه چیز طبقه بندی شده اند” Govil گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه. نشان می دهد موفقیت عظیم آورده شهرت برای سرب ستاره, اما آن را نیز تا به حال یک حرکت نزولی. “پس از Ramayan’ من فیلم حرفه ای بود و تقریبا بیش از. من انجام شده بود فیلم های قبل از. اما تصویر بسیار قوی است که در فیلم اتفاق نمی افتد. من سعی کردم کار در سریال های و تلاش برای بیرون آمدن از این تصویر اما آن کار نمی کند…

“من متوجه شدم بعد که شاید خدا می خواست من به رم,’ چگونه بسیاری داده شده است این فرصت نادر? مردم همین حالا با من تماس آرون Govil آنها با من تماس Ram, و این یک چیز بزرگ است,” او اضافه شده است. برای Chikhalia نشان می دهد موفقیت باز کردن یک پنجره از فرصت ها است.

سفر خود را پست سری به رهبری او را به منطقه ای سینما بود که به دنبال سیاست و سپس به کسب و کار. در حال حاضر او دوباره کاری در فیلم, آخرین بودن 2019 را “بالا” که در آن او با بازی مادر به Yami Gautam شخصیت. زندگی رفت و در 15 سال من تا به حال هیچ وقت برای نفس کشیدن و فکر می کنم. بعد از دوره سکون شروع به حل و فصل در. برای آخرین 8-10 سال, من در تلاش برای رشد و پیدا کردن کار معنی دار. من شروع به برگزاری نمایشگاه نقاشی های من.
“برای سه سال گذشته با من کار کرده اند در فیلم های سینمایی و دو گجراتی پروژه ها. من ؟ بالا’ و من باید یکی دیگر از فیلم هندی. من در انتظار برای برخی از خوب اسکریپت, او گفت:.

بر خلاف Govil, Chikhalia گفت: او خودش را پیدا چاک دار در یک تصویر. برای آرون و سونیل تصویر بزرگ بود محدودیت. برای آنها آن را کامل متوقف کند. اما برای من این فقط آغاز راه بود من در یک رول پس از آن.?
Govil معتقد است دلیل قوی و ماندنی است ؟ Ramayan? است که در نهایت صداقت با آن سریال ساخته شده بود.

هنگامی که برخی از چیزهایی که تبدیل شدن به محبوب در آن زمان مردم فکر می کنم از انجام چیزی مشابه به همین. اما با نوع صداقت ؟ Ramayan’ و ؟ مهاباراتا’ ساخته شد دیگر اسطوره نیست. آن است که در مورد درست بودن و صادقانه به محتوای خود و داشتن باور و اعتقاد در بازی یک خدا او گفت:.

های مشابه انداز Chikhalia گفت اساطیری نشان می دهد امروز عدم سادگی. سادگی چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما نشان می دهد زرق و برق آن اتفاق نمی افتد زمانی که شما قرار داده عجیب مجموعه. سادگی اتفاق می افتد با یک فکر ساده روند و داستان.

مانند چگونه سلمان خان فیلم متفاوت از عرفان خان. به طور مشابه, من هرگز طبقه بندی Ramanand ساغر ؟ Ramayan’ با دیگر سریال. آن است که یک سریال. این یک کتاب مقدس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>