پنتاگون منتشر شده 3 فیلم از کامپیوتر مواجه می شوند توسط نیروی دریایی ایالات متحده خلبانان

پنتاگون مقر ساختمان وزارت دفاع ایالات متحده روز دوشنبه منتشر شد, سه محرمانه ویدئوها که فاش نیروی دریایی ایالات متحده خلبانان شاهد پرواز اشیاء ناشناس, گاردین گزارش شده است.

پنتاگون گفت که معلوم نیست ویدئوها مجسم “غیر قابل توضیح هوایی پدیده” و شده بود به بیرون درز قبل با برخی اعتقاد داشتند که این ویدئوها نشان داد بیگانه اشیاء پرنده ناشناس (Ufo).

پنتاگون نگهداری می شود که از آن منتشر شد فیلم “برای روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم” یک بیانیه وزارت دفاع سایت گفت.

“پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت ها و یا سیستم می کند و تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده” خواندن بیانیه ای.

این ویدئوها شده بود “گردش در دامنه های عمومی پس از غیر مجاز منتشر شده در سال 2007 و 2017”, این بیانیه اضافه کرد که “هوایی پدیده های مشاهده شده در ویدئوها مشخص باقی می ماند به عنوان ناشناس.”

سه ویدئوها نشان می دهد آنچه که خلبانان دیدم در طول آموزش پرواز در سال 2004 و 2015. دو تا از فیلم های منتشر شده توسط نیویورک تایمز در سال 2017. در حالی که دیگر تصویری منتشر شد که به ستاره آکادمی هنر و علوم گروه رسانه های خصوصی و علم سازمان است.

انتشار سه فیلم توسط پنتاگون موجب گمانه زنی ها از تعامل بین انسان ها و موجودات فرازمینی. نیروی دریایی است دستورالعمل برای گزارش UFO sightings, طبق گزارش های رسانه ها.

در پاسخ سابق و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا هری رید از نوادا توییتی سه فیلم “تنها خراش سطح از تحقیقات و مواد در دسترس است.”

هری رید نوشت: در سایت میکروبلاگینگ: “من خوشحالم که پنتاگون در نهایت انتشار این فیلم اما این تنها خراش سطح از تحقیقات و مواد در دسترس است. ما نیاز به اقدامات جدی و علمی در این نگاه و هر بالقوه امنیت ملی مفاهیم. مردم آمریکا شایسته مطلع شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de