صندوق بازنشستگی و سرمایه گذاری مستقیم خارجی کلاه پیشنهادی در 49%

یک چارچوب جامع برای سرمایه گذاری خارجی در حقوق بازنشستگی بخش ممکن است به زودی به یک واقعیت با بخش خدمات مالی (DFS) بیرون آمدن با پیش نویس قوانین.

پیش نویس قوانین پیشنهاد می کنند که مجموع سرمایه گذاری خارجی — پوشش هر دو مستقیم و غیر مستقیم سرمایه گذاری — می تواند تا 49 درصد در صندوق بازنشستگی و محاسبه انجام می شود تحت مقررات به قاب توسط PFRDA همراه با مرکز تثبیت سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست.

این اولین بار است که دولت به طور مستقیم معرفی یک سرمایه گذاری مستقیم خارجی محدود از 49 درصد در چارچوب قانونی برای بازنشستگی در بخش منابع رسمی گفت. تا تاریخ PFRDA عمل, 2013, تصریح شده است که سرمایه گذاری مستقیم خارجی در صندوق های بازنشستگی خواهد شد در پوش 26 درصد و یا سطح مشخص شده تحت قانون بیمه (که در حال حاضر مشخص سرمایه گذاری مستقیم خارجی محدود در 49 درصد) هر کدام که بالاتر است.

همچنین در PFRDA عمل وجود نداشت وضوح در چه مستقیم و غیر مستقیم منابع خواهد بود محاسبه برای تعیین سرمایه گذاری مستقیم خارجی, فلیپ فلاپ, آنها اضافه شده است. در حال حاضر آخرین پیش نویس DFS قوانین باید تحت پوشش این و قرار دادن توپ در pensi در تنظیم PFRDA دادگاه در تصمیم گیری شیوه محاسبه.

عدم وجود شفافیت در سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست تا به حال ضعیف سرمایه گذار خارجی علاقه بازنشستگی صنعت ناظران اشاره کرد. در حال حاضر قوانین را نیز روشن ساخته است که افزایش سرمایه گذاری خارجی در یک صندوق بازنشستگی باید مطابق با دستورالعمل قیمت گذاری مشخص شده توسط RBI تحت FEMA مقررات.

چینی دیوار

در حالی که اجازه می دهد تا 49 درصد سرمایه گذاری مستقیم خارجی در صندوق های بازنشستگی تحت اتوماتیک مسیر قوانین ارائه شده اند اما تصریح کرد که این مسیر در دسترس خواهد بود برای سرمایه گذاری خارجی که از هر مرز کشورها از جمله چین است. این قانون در راستای سرمایه گذاری مستقیم خارجی محدودیت های معرفی شده توسط وزارت توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) در ماه آوریل است. آن را نیز می آید در این زمینه از ادامه تنش بین هند و چین ارتش در Ladakh.

مالکیت و کنترل

همچنین پیش نویس قوانین — که نظرات عمومی دعوت شده اند ظرف مدت 30 روز — تصریح می کند که صندوق های بازنشستگی در هند باید اطمینان حاصل شود که مالکیت و کنترل باقی می ماند در همه زمان در دست مقیم هند نهاد. پیش نویس قوانین مشخص کنید که چه به منزله هندی مالکیت و کنترل هند.

کارشناسان را

RV Verma سابق PFRDA عضو گفت BusinessLine که پیشنهاد قوانین augur خوبی برای صندوق بازنشستگی صنعت به عنوان سرمایه گذاری خارجی را در شفافیت و کارایی بیشتر از طریق علت سعی و کوشش.

Srinath Sridharan ارشد صنعت مشاور گفت که حقوق بازنشستگی هستند و همیشه در دراز مدت استراتژیک مالی مبتنی بر دارایی صنعت در هر اقتصاد و اجتماعی بیشتر حساس برای کشوری مثل هند با یک جمعیت بزرگ. “هر گونه مالکیت در این بخش خواهد بود عمیقا تنظیم کافی جا و مناسب و جهانی چک های پس زمینه از فیلم های هندی و خارجی حامی سرمایه گذاران است. حق به طوری که تنظیم کننده تنها مجاز یک تعداد انگشت شماری از اشخاص برای ورود به این فضا تا کنون,” او گفت:.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *