پنسیلوانیا قرار می دهد محدودیت های جدید بر روی, میله, رستوران ها میان COVID-19 افزایش

Pennsylvania مقامات صادره جدید محدودیت برای کافه ها و رستوران ها در سطح ایالت به عنوان COVID-19 مورد افزایش دوباره.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ توصیف افزایش در آزمون مثبت دیده می شود در طول چند هفته گذشته به عنوان “نگران کننده,” هشدار به ساکنان که یک ثانیه بدتر موج عفونت به نظر می رسد در افق.

“هنگامی که ما ضربه اوج ما در مارس 9, ما تا به حال نزدیک به 2000 مورد جدید آن روز با روزهای دیگر’ موارد معلق در هوا حدود 1000,” او گفت:. “کارشناسان پزشکی به دنبال در مسیر ما در حال حاضر در حال طرح ریزی است که این موج جدید به زودی می تواند تحت الشعاع قرار دادن, مارس اوج. با ما سریع صورت را افزایش می دهد ما نیاز به عمل دوباره در حال حاضر.”

قوانین جدید و موثر شنبه, محدود کردن ظرفیت های داخلی به 25 درصد ممنوعیت نوار صندلی و تنها اجازه فروش الکل در رابطه با خدمات مواد غذایی. را خارج و تحویل سفارشات بدون تغییر باقی می ماند از جمله به رفتن مشروب فروش است. داخل سالن اجتماعات باید محدود به 25 نفر و وقایع در فضای باز محدود به 250 نفر است.

“اقدامات فرماندار و من در حال گرفتن امروز طراحی شده به فولاد و در نتیجه دقیق برای جلوگیری از تکرار این چرخه ما دیدم در بهار” گفت: وزیر بهداشت دکتر راشل Levine. “ما به دست آورده اند مقدار زیادی از تجربه پس از شروع این شیوع و آموخته اند که از بهترین شیوه های از کشورهای دیگر و همچنین شهرستانهای حق در اینجا در پنسیلوانیا است.”

دولت ذکر مدلسازی انجام شده توسط دکتر دیوید روبین عمومی اطفال و مدیر PolicyLab در بیمارستان کودکان فیلادلفیا که آهنگ انتقال ویروس در زمان واقعی در سراسر بیش از 500 شهرستانها در سراسر کشور. آزمایشگاه نظر اجتماعی فاصله جمعیت و تراکم روزانه درجه حرارت و رطوبت در پیش بینی های خود را.

“در طول چند هفته گذشته بهداشت عمومی گزارش و تیم ما کار مدل سازی را کشف شواهد بی چون و چرا که این ویروس فراگیر به سرعت به منطقه شمال شرق ایالات متحده از غرب و جنوب که در آن شده است وجود دارد یک شکست در برخی از ایالت ها به تمرین هوشیاری در پوشش و اجتماعی فاصله و که آن را در حال حاضر شروع تجدید حیات آن در پنسیلوانیا” روبین گفت.

اعلام می آید پس از وزارت بهداشت و درمان گزارش شده بیش از 800 نفر در طول پنج نفر از هفت روز با 994 اضافه شده به دولت را تقریبا 98,000 کل در روز چهارشنبه به تنهایی.

“ما می تواند به توقف این حرکت در آن آهنگ” روبین گفت. “رژیم صهیونیستی. گرگ اقدامات کمک خواهد کرد که جلوگیری از ادامه گسترش ویروس به پنسیلوانیا و کشورهای اطراف آن که تهدید بازگشایی مدارس و اقتصاد ما در ماه های آینده.”

آخرین محدودیت های بیشتر خواهد شد فشار نابود صنعت گفت: پنسیلوانیا مجوز آشامیدنی و میخانه انجمن که به نام یونان در صورت ادامه عدم قطعیت است.

“در زمانی که صنعت است و در حال حاضر تلاش این باعث می شود مسائل بدتر” مدیر اجرایی چاک مورن گفت. “ما اعضای خود را به پرداخت سالانه هزینه های صدور مجوز به دولت, اما نه مجاز به عمل به طور کامل. علاوه بر این, وام کسب و کار اجاره و آب و برق, صنعت و فروشندگان هنوز هم باید پرداخت شود از کاهش درآمد است.”

خانه رهبر اکثریت کنگره کری Benninghoff R-مرکز تقبیح محدودیت های بیشتر از همان “نفس بیش از حد و سوء استفاده از قدرت” قانونی جمهوری خواهان شده اند مبارزه علیه پس از همه گیر آمار در ماه مارس است.

“این غیر قابل برگشت تاثیر بی شماری خود را گیج کننده سفارشات نمی تواند اغراق آمیز باشد,” او گفت:. “رژیم صهیونیستی. Wolf تصمیم امروز را نزدیک درب از برخی از کسب و کارهای کوچک برای همیشه لطفا برای و نابودی معیشت بسیاری از ساکنان نیوکاسل که فقط شروع به احساس برای آینده امیدوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de